Jump to content

actian

Użytkownicy
 • Posts

  186
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by actian

 1. Napisałem dłuższego posta, niestety urwało mi sesję, więc odniosę się tylko do tej części. Brawo za pokazanie mi swojego miejsca, mam nadzieję, że ego zostało wystarczająco połechtane. Bardzo dojrzałe z Twojej strony.
 2. Cześć, Dawno temu byłem użytkownikiem telefonów od Xiaomi, przeniosłem się na iPhone jakieś 2 lata temu. Jednak ograniczenia iOS trochę dają mi się we znaki i mam zamiar wrócić do Androida. Czy mi8 to dobry wybór? Jak wygląda MIUI w dzisiejszych czasach. Zależy mi trochę na niezawodności systemu, a czytam, że są problemy z notyfikacjami i lokalizacją (np w pogodzie). Zastanawiam się nad One Plus 6 i Oxygen OS, co sądzicie? PS. Jeśli to zły dział to przeniosę go do odpowiedniego.
 3. A jak myślicie, będzie Redmi 3 z mniejszym ekranem, ale dużą baterią i metalową obudową? Byłby idealny... Sent from my MI 2S using Tapatalk
 4. Buriza to też jakiś gość z Ali? Mogę prosić o linka? Okej, znalazłem. Chyba się nie da usunąć posta :/
 5. Cytat ze strony: - serwis realizowany w naszej firmie, w przypadku niemożliwości naprawy urządzenia wymieniamy go na nowy Czy ktoś już cokolwiek zamawiał u tego sprzedawcy? Wydaje się być wiarygodny.
 6. Zdaje się działać, dzięki! Sent from my MI 2S using Tapatalk
 7. Znalazł ktoś rozwiązanie tego problemu? Sent from my MI 2S using Tapatalk
 8. Ja po przedostatniej aktualizacji widziałem dziwne zużycie baterii związane z danymi mobilnymi. Zobaczymy czy to się zmieni.
 9. Ok, dzięki. W takim razie temat do zamknięcia.
 10. Chodzi o automatyczne rozstawienie ikon. Ustawienie ich ręcznie mija się z celem.
 11. Mam pytanie czy istnieje inny sposób na układanie ikon niż potrząsanie telefonem w trybie edycji pulpitów? Wygląda to fajnie ale w codziennym użytkowaniu wolałbym bardziej dyskretną metodę.
 12. Kurde, w sumie racja. Mi4 to fajny tel, ale jeszcze za wcześnie dla mnie na zmianę.
 13. Jak myślicie? Warto czekać na mi4s czy kupować mi4? Zawsze wydaje mi się, że s-ki są bardziej dopracowane.
 14. actian

  MIUI 6 MI2/s!!!

  Jest dostępne miui v6 dla nas http://en.miui.com/thread-43681-1-1.html
 15. To ciekawe bo ja żadnych problemów z MMS nie mam.
 16. Spoko to wersja 1.0 na pewno będą poprawki. Zapowiada się nieźle.
 17. Warto przeczytać artykuł, który wbrew pozorom broni Xiaomi przytaczając przykład Apple.
 18. @Lalo rozumiem, tylko chodzi mi o to, że nazwa jest myląca, bo materiał to jakaś pochodna plastiku. Co nie zmienia faktu, że plastik się lepiej do ochrony nadaje.
 19. Ja mam taką uwagę, że to chyba nie jest szkło tylko plastikopodobne tworzywo. Szkło by się raczej tak nie wyginało. Ale ogólnie odczucia spoko.
 20. Jak się zdecydujesz na sprzedaż to daj znać. Ewentualnie poczytaj wątki na tym forum z problemamI. Mam mi 2s i uważam, że jest to telefon idealny.
 21. Nie wiem czy rozumiesz o co mi chodzi @Acid ja nie mam tego w kółku po kliknięciu. @EDIT @glaedrem Sorry ale jestem za głupi, żeby znaleźć tu panel do edycji tematu. Jakaś podpowiedź? Sent from my MI 2S using Tapatalk
 22. No właśnie fajnie by było jednak mieć w tym kółku również powiadomienia. Sent from my MI 2S using Tapatalk
 23. To że nie wolno ufać nikomu to oczywista oczywistość Sent from my MI 2S using Tapatalk
 24. Niedawno doszła możliwość odseparowania głośności dzwonienia telefonu od głośności powiadomień. Niestety rozwiązane jest to tak, że podczas zmniejszania głośności "ogólnej" poziom głośności powiadomień się nie zmienia. Czy tak to ma być rozwiązane? Czy Wam też działa w ten sposób? Sent from my MI 2S using Tapatalk
×
×
 • Create New...