Jump to content

mirjos_d75

Użytkownicy
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

mirjos_d75's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Witaj mam dokładnie ten sam problem , prawdopodobnie to wina softu pytanie tylko dlaczego do tej pory nie usunęli tego błędu ?
 2. Witam bardzo serdecznie , chciałem zapytać o problem jaki pojawił się ostatnio w moim telefonie Redmi Note 3 Pro , mianowicie nie komunikuje się z programem Mi PC Suite , nie widzi go również program do odblokowania Bootloadera , twierdzi że sterowniki są nie takie jak być powinny , proszę o pomoc. Nie umie zainstalować MIUI Polska tylko Global mi chodzi . Jeszcze jedno jak zainstalowałem TWRP to pyta o hasło i nie daje się zainstalować MIUI Polska wyrzuca błąd.
 3. Witam , ja też zakupiłem Redmi nota 3 pro ale nie umie odblokować Bootloadera , w czwartek go dostałem i wysłałem prośbe o odblokowanie jak długo realnie to może potrwać . proszę o info ?
 4. Mógłbyś powiedzieć jak bo nie bardzo wiem Problem polega głównie na tym że telefon nie ma odblokowanego Bootloadera
 5. Witam Wszystkich serdecznie , jestem nowy i potrzebuje pomocy , mianowicie po zainstalowaniu softu na moim Redmi Note 3 Pro - wersji Global zniknęło WIFI jak to rozwiązać lub jak przywrócić poprzednie oprogramowanie, proszę o pomoc.
×
×
 • Create New...