kristof1992

Użytkownicy
 • Content Count

  39
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About kristof1992

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam Proszę przetestować u siebie ping po WIFI na 2.4 GHz oraz (wymagane) włączone bluetooth (Nie podłączone nigdzie). Ping do routera strasznie skacze. Nawet do 700 ms. Wyłączę bluetooth, ping w porządku. Nie wiem czy tylko to u mnie jest czy ogólnie wina globalna. Przez to mam lagi w grach online..
 2. To nie masz odblokowanego bootloadera? To się nie dziw że nie działa flashowanie.
 3. Wszystko działa jak należy. W sumie masz bootloader zablokowany więc raczej wszystko będzie ok.
 4. Jeżeli będziesz chciał oddać na gwarancję to odblokowujesz ponownie bootloader i instalujesz rom EU z blokadą bootloadera (opcją clean all and lock). Wszystko działa jak w sofcie global tylko różnicą jest w tym że masz dialer od Xiaomi z nagraniem rozmów.
 5. 1. Odblokowanie bootloadera - 168h 2. Instalacja softu Fastboot indonesia przez miflash z opcją "clean all and lock" w trybie telefonu fastboot. 3. Cieszysz się nagrywaniem rozmów i działającym NFC przy płatności
 6. 1. Odblokowujesz bootloader 2. Instalujesz twrp i robisz odszyfrowywanie partycji i następnie czyscisz cały soft w twrp. Dajesz reboot -> recovery 3. Wtedy uruchamia Ci się jeszcze raz do twrp ale masz odszyfrowywana partycje 4. Wrzucasz soft do telefonu z kompa i instalujesz przez twrp. Potem po uruchomieniu wchodzisz znów do twrp i instalujesz magisk. Tylko po co Ci on :)
 7. Przynajmniej idzie coś zrobić i mieć nagrywanie rozmów oraz płatności NFC z zablokowanym bootloaderem. W innych markach musisz mieć root.
 8. Podczas blokowania bootloadera wgrywa nam się oryginalne recovery tak? Tzn twrp wylatuje i wchodzi stockowe.
 9. Czyli do indonezyjskiego trzeba odblokować bootloader, wrzucić soft z opcją clean all and lock. I wtedy blokuje nam bootloader + mamy indonezyjski soft. Gdzieś czytałem że jeśli mamy wersję telefonu chińską (pomarańczowe opakowanie) nie możemy blokować bootloadera bo mamy cegłę. Blokować możemy global version rn8 pro.
 10. Lub indonesia rom + twrp + paczka gpay i masz NFC z nagrywaniem rozmów. Ja siedzę na xiaomi.eu i 1.5 dnia z 11h sot i jeszcze 12 procent baterii. Może zrobią Xiaomi.eu jeszcze na andku 10
 11. Też mi się tak wydaje, tylko kto to sprawdzi. Ja siedzę na xiaomi.eu Soft fenomenalny. 85% baterii i 2.5h sot. Wszystkie powiadomienia włączone, żadnego oszczędzania. Jeśli liczyć procenty to jak dla mnie 100% baterii = sot około 12-14 godzin!!
 12. Chodzi tutaj o nagrywanie rozmów. Niestety bardzo przydatna funkcja. Chyba zamienię na xiaomi.eu jednak z rezygnacją z NFC którego tak nie potrzebuje.
 13. Czyli wychodzi na to że Xiaomi.eu z andkiem 10 jest ale brak twrp działającego