Jump to content

grzegorzw125

Użytkownicy
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About grzegorzw125

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Co do tej automatycznej kontroli jasności ekranu, jest szansa że wyjdzie łatka czy raczej to koniec update?
 2. Podpinam się do pytania. Moje też wczoraj skończyło żywot. Przejrzałem całe allegro i nie ma nic ciekawego.
 3. Może jeszcze raz napiszę problem bo trochę mało go opisałem. Podłączam opaskę do ładowania jak zwykle, diody zaczynają sygnalizować proces ładowania i w pewnym momencie (10-15 minut po podłączeniu) gasną. Jak wejdę w aplikację to pokazuje ona że opaska się ładuje ale diody nadal nie świecą. Dopiero gdy przeciągnę palcem żeby odświeżyć (zsynchronizować) opaskę to diody się znowu zapalają, pokazują proces ładowania a potem po 10-15 minutach bo to różnie bywa gasną. No to jest bardzo dziwne zachowanie. Zasadniczo gdyby te diody gasły a opaska rzeczywiście się ładowała tak jak pokazuj
 4. Witajcie. Moją opaskę dotknęła dziwna dolegliwość. Podczas ładowania gasną diody ale aplikacja MiFit pokazuje że opaska jest ciągle ładowana. Jak wejdę w aplikację i odświeżę ją przeciągając palcem do góry diody się ponownie zapalają. Czy ktoś o czymś podobny słyszał? I czy to jest normalne?
 5. Za pierwszym i drugim ładowaniem też tak u mnie było. Teraz po podłączeniu gasną po jakimś czasie ale w aplikacji cały czas pokazuje że opaska jest ładowana. Dziwne
 6. I jeszcze jedno, podczas ładowania mi się wygaszają diody i nie wiem czy to normalne czy mi coś rozłącza się?
 7. Panowie, 34 dni o ładowania i 29% to dobry wynik, bez mierzenia pulsu, tylko powiadomienia? Pytam bo wcześniej mi się wydawało że więcej wyciskała.
 8. Taaa a przy 80% boom A tak na serio?
 9. Witajcie. Macie tak w swoich opaskach że bateria szybko spada tak powiedzmy do 90% a potem już wolno leci? Jeśli tak to ktoś mi wyjaśni to zjawisko?
 10. Więc może po 95% sytuacja się unormuje Dzięki wszystkim za odpowiedzi!
 11. Czytałem gdzieś, zdaje się tutaj na Forum że lepiej tak bardzo nie rozładowywać baterii bo może być problem z ewentualnym włączeniem. Czy to prawda?
 12. Witajcie koleżanki i koledzy. Jestem nowy na Forum. Mam opaskę z pulsometrem. Na pierwszym naładowaniu (tym po kupieniu, przed używaniem) opaska wytrzymała 20 dni i było 43%. Wczoraj ją naładowałem koło godziny 16 i jest już 96% czy nie za szybko spada bateria, czy u Was jest podobnie jeśli chodzi o spadek na dobę? Zdaję sobie sprawę że jeśli ktoś będzie katował ją pulsometrem to zjedzie szybko. Chodzi mi o takie zwykłe użytkowanie.
×
×
 • Create New...