Jump to content

Segor

Użytkownicy
 • Posts

  191
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by Segor

 1. A mi dziś AA przestało działać. Od tak. Bez żadnej aktualizacji z poziomu użytkownika.
 2. Odinstalowałem i co, zainstalowałeś Facebooka ponownie w wersji wymagajacej aktualizacji? W każdym razie jeżeli możesz to spróbuj wyczyścić dane Facebooka potem uninstall, a potem instalacja najnowszej wersji.
 3. Co to znaczy, że przestały znikać? Na twoim screenie nie widać powiadomienia żadnego. Natomiast w tym update właśnie w końcu naprawili powiadomienia i nie znikają same z belki.
 4. Raczej średnio. AA teoretycznie powinno ułatwiać używanie podstawowych funkcji telefonu w trakcie jazdy, ale prawda jest taka, że przez mniej znany interfejs zrobienie czegoś jest bardziej czasochłonne... Jak masz ekran w aucie to służy głównie do tego, aby mapę sobie wyświetlić.
 5. Ja mam latarkę na dwukrotne szybkie naciśnięcie power. Mniejsza szansa odpalenia w kieszeni.
 6. Może opcja pokazywania nad innymi? Ktoś coś podpowie z tym dual SIM???
 7. Na przykład to, że mam wyłączone automatyczne aktualizacje, więc bez tego linku nie miałem najnowszej wersji.
 8. Wiem, ale jakie to ma znaczenie? Ja pytam o widoczność w sklepie.
 9. A na jakim regionie macie android auto w sklepie? Ja nie mam na Polsce? Drugie ważniejsze pytanie: jak Wam działa dual SIM po aktualizacji? Mi wcześniej oddzwaniał z sima z którego było połączenie, teraz oddzwania z tego wybranego w ustawieniach jako domyślny ;( A muszę mieć wybrane domyślne, bo w android auto nie działa inaczej dzwonienie A odnośnie SMS to przerzuciłem się na aplikację Wiadomości od Google.
 10. Ja umieściłem taką lampę na podstawce, tak, że stopą jest jeszcz wyżej i trafia już w zderzak odkurzacza. Tyle że u mnie ta noga jest schowana za kanapą, więc wygląd nie jest dla mnie jakiś bardzo ważny.
 11. U mnie działa AA jak złoto. Mam Astrę K. Wcześniej na Mi5 musiałem kombinować , a potem na Mi 5s działało tragicznie na MIUI i na LOS. Na Mi 9 na razie super płynnie, z nowym interfejsem i bez zacinania.
 12. Witam, mam na mi5s zainstalowany LOS 16 + chyba najnowszy fw i chyba bym wolał wrócić do MIUI (błędy, battery drain itp.). Pytanie: czy mogę tak bezkarnie wgrać oficjalną wersję global albo eu z full wipe? Firmware też się instaluje z tymi romami? Chce telefon żonie oddać, a ta wolałaby pewnie LOS, ale za dużo tam błędów i brak aktualizacji...
 13. Szczotki z dłuższym włosiem mogą mieć tendencję do wystrzeliwania brudów na zewnątrz zamiast pod odkurzacz. Były już w tym wątku opisy takich szczotek i takie spostrzeżenia.
 14. No wypadałoby sprawdzić czy na oryginalnym sofcie działa poprawnie. Może masz wadliwy egzemplarz.
 15. Mi jeżeli pracuje normalnie wszystko działa bardzo dobrze. Problemy jedynie powstają jeżeli np. najedzie na coś słodkiego i się obróci/przesunie sam.
 16. Istnieje szansa, że się pojawi, tak jak pojawiło się sprzątanie strefowe. Jednak czy i kiedy nie wiadomo.
 17. Dzisiejsze baterie bardzo nie lubią rozładowywać się do zera, a z kolei nie przeszkadza im doładowywanie. Dlatego producencie zalecają aby baterie były naładowane. Jeżeli codziennie naładujesz to nie ma problemu, ważne, żeby nie zostawić go na np. pół roku bez prądu.
 18. Mój v1 po prostu objeżdża dywan jak przeszkodę. Trochę szczotka obrotowa poszoruje po dywanie, ale to chyba nie problem.
 19. Skoro już wiesz jakie tam są baterie to poszukaj na anglojęzycznych forach czy już ktoś nie wymieniał tego.
 20. Można zmienić serwer. Tylko, że jak zmienisz, to trzeba na nowo dodać odkurzacz co raczej nie stanowi problemu. Spróbuj Europę, ponieważ już nie ma ograniczeń związanych z tym serwerem. Gorzej, jeżeli masz więcej urządzeń, ponieważ nie wszystkie da się dodać na europejskim serwerze.
 21. Potwierdzam. Koleżanka na iPhone też dostała strefowe dla v1 w wersji z europejską wtyczką. Przed chwilą testowałem i działa. Jeżeli Wam się nie pojawia to spróbujcie przelogować się w aplikacji.
 22. On mapy nie gubi, tylko pamięta ostatnią. Czyli np. jak go wytargasz, żeby opróżnić zbiornik, a potem klikniesz wróć do domu, to będzie miał mapę tylko z tego powrotu, czyli tyle co nic.
 23. Nie mogę teraz sprawdzić czy mój też tak ma, ale taki dziwny okresowy dźwięk to normalne dla zasilaczy impulsowych. Sprawdź ładowarkę do telefonu, będzie bardzo podobnie brzmieć. A odnośnie samej awarii to raczej jeżeli styki wyglądają normalnie to nie szukałabym w nich problemu. Raczej gdzie indziej coś nie styka, albo zasilacz w ładowarce szwankuje i robot stwierdza, że coś jest nie tak i nie rozpoczyna ładowania.
 24. Proline to sklep z zasięgiem krajowym i wieloma placówkami. Wydaje mi się, że to nieco bardziej pewna firma, niż taka co ma siedzibę w czyimś domu.
×
×
 • Create New...