Rafał Góralczyk

Użytkownicy
 • Content Count

  60
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Rafał Góralczyk

 • Rank
  Zaawansowany
 • Birthday 01/01/1970

Kontakt z Tobą

 • Website URL
  https://www.facebook.com/atimaniac

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi note 3G

Recent Profile Visitors

824 profile views
 1. MIUI 6.1 tak naprawdę. Liczyłem na nowy interfejs. Jak na razie jestem zawiedziony po informacjach @Acida. Acid uda Ci się dziś MIUI7 ogarnąc ?
 2. Trzeba trzymać kciuki. Dla naszego Redmi Note 3G zostaje czekać aż 5.1.1 będzie w pełni stabilny. O dziwo jestem zaskoczony działa naprawdę dobrze, tzw Dialy use. Jedyny ból to niestety brak połączenia z Mibandem. Takie pytanie poza konkursem. Czy u kogoś kto ma Lizaka działają MMSY? . Na Non- MIUI Romach ? . Mam dwa telefoniki MI3 i Redmiego i d*pa.
 3. 1. Jak każdy CM multilanguage w tym Polski ( W sumie resurection ROM) 2. Robisz Wipe( Factory Reset) a potem instalujesz. 3. Dokładnie. Raczej nie ma obaw. Rom nie podmienia jak w przypadku Romów Acida. Niestety nie raz telefon był do flashowania a tu dzień dobry , masz Mirecovery i jesteś w d...
 4. Witam, przesyłam link do stabilnej wersji 5.1.1 dla naszego Redmi Note 3G. ROM TWRP 2.8.6 GAPPS Używam go i nie spotkałem wiekszych błędów. Instalacja Flashujecie TWRP Kopiujecie ROM+GAPPS na kartę SD Standardowa procedura czyli FACTORY RESET Instalujemy ROM Instalujemy GAPPS Bootowanie może potrwać do 5 minut. Po pierwszym uruchomieniu transmicja danych może nie działać. Polecam zrobić REBOOT Bugi które sam znalazłem Nie widzi Miband Podczas wysyłania sms bądź dzwonienia np; Z pierwszej karty SIM druga staje się czasowo nieaktywna( w sumie to nawet nie bug. ) Źródło
 5. Play i tak ma ograniczone LTE. Także powiem szczerze. Róźnica między smartfonem a modemem będą niewielkie.
 6. Zgadzam się . TWRP raczej tylko i wyłącznie dla zaawansowanych użytkowników.
 7. Ktoś może orientuje się gdzie można dostać Aluminium Cover ? . Bardziej interesuje mnie opcja z Polski .. wolę dopłacić niż czekać miesiąc na przesyłkę.
 8. Instalacja aktualizacji Miui tak, mody z xda nie. TWRP daje trochę więcej możliwości w przypadku ewentualnego bootloopa MIUI. Można sobie wykonać całkowicie czystą instalację . W MiRecovery mamy pakiet podstawowy ( chyba tylko data i dalvik cache ) .
 9. Mam to samo. I miałem to od wcześniej bety MIUI6. Także to strasznie irytuje. Kiedyś jeszcze się whitelist zasnaczał i wyskakiwał głupi komunikat. Teraz tego nie ma. Mam nadzieje że zostanie to zrobione. Strasznie cholerstwo irytuje.
 10. Będzie dziś 5.3.27 dla naszego Notka @Acid ?
 11. TWRP a dokładnie jaka wersja. Ja osobiście używam starej wersji 2.7.0.0. Najmniej problematyczna. CWM dla Redmi to nieporozumienie a nowe wersje TWRP mają problemy z niektórymi romami i gapps.
 12. Mikrofon został w pełni naprawiony w wersji 5.3.15 bodajże. Dopiero nowsze wersje na nowym basebandzie zaczynają przypominać wersje stabilną. Kolejne OTA nie psują nic. Jutro zapewne będzie 5.3.19 i w tym tygodniu będzie koniec aż do wtorku . Może warto ta wersje spolszczyc?. W sumie jak juz xml-y gotowe masz Acid to już z górki tylko podmienić. Wysłane z HW Note 1W 5.3.17
 13. Już jest 5.3.18. Są jakiś szansę na polską wersję przed wersją stable? Wysłane z HW Note 1W 5.3.17