Jump to content

BnQ

Użytkownicy
 • Posts

  42
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by BnQ

 1. Czemu Xioami nie wypuszcza aktualizacji aplikacji w Sklepie Play?
 2. Redmi 3 zapewne nie dostanie aktualizacji do MIUI 10. Obecnie jestem na ostatnim dostępny na tej stronie ROMie 8.4.26. Najbardziej mnie martwi aktualizacja zabezpieczeń z 2017-01-01. Fajnie by było już przejść na coś z aktualnymi zabezpieczeniami + nowsza wersja Androida. Jaki alternatywny soft polecacie do wgrania?
 3. Według apki Disk Usage, wychodzi na to, że miejsce zajmuję system? (System data)
 4. Mam problem z brakiem miejsca na pamięci wewnętrznej. Czy da się niektóre aplikację przenieść na kartę pamięci? Oraz czy wiecie co to są za dane pod "Inne pliki"? - poziomu komputera oraz wbudowanego menadżera plików nie widać nic co by tyle miejsca zajmowało.
 5. Wgrałem TWRP z poradnika i poszło. Teraz działa kombinacja trzech klawiszy. Na przyszłość czego potrzebuję żeby bawić się komendami w trybie fastboot? Android Studio?
 6. Czy wersja MIUI Polska (7.11.23) mogła uszkodzić TWRP? Teraz próbowałem wgrać najnowszą wersję 7.11.30, ale nie mogę wejść do TWRP - kombinacja klawiszy power oraz vol + i -. Przy klawiszu Power i vol +, następnie wybraniu recovery nic się nie dzieje. TWRP było w jakieś nowszej wersji niż z skryptu w poradniku. Można jakość inaczej wejść w TWRP?
 7. Najnowsza wersja MIUI Polska - nie mogę w gmailu i aplikacji poczty miui wybrać załącznika. Czym jest to spowodowane?
 8. Mam problem z zapisem plików na telefonie, gdy podłącze go przez kabel CRDC 2m link. Na innych kablach mogę przerzucić dane. Dodatkowo pliki z telefonu na komputer mogę zgrać, natomiast w drugą stronę nie da rady. Na innych telefonach kabel działa (Samsung, Sony). Czy jest to problem z trybem MTP czy z samym kablem? edit: dodałem w pliku build.prop następujące linie: persist.service.adb.enable = 1 persist.sys.usb.config = mtp, adb ale nic to nie zmieniło :/
 9. Niestety nie widzi karty sformatowanej w exFat - działa tylko FAT32.
 10. Miui obsługuje inne formaty kart pamięci niż fat32? Chciałbym mieć możliwość korzystania z plików większych niż 4GB.
 11. Zrobiłem eksport do pliku csv z poziomu konta MS i zaimportowałem na konto Google. Wszystko się udało bez problemów.
 12. Zakupiłem dla cioci Mi5s, więc sama nie będzie się bawić w zmiany romów. 1. Wgrany jest Gobal 8.0.3.0, warto go zmieniać na coś innego? 2. Obecnie używa jakąś Lumie, jak wygląda sprawa przeniesienia kontaktów z Windows Phona?
 13. Pomogło odznaczenia opcji 'Pokaż podgląd na ekranie blokady' oraz 'Dźwięk dostarczenia'. Tak jakby negacja działała na odwrót..
 14. Miał ktoś z was problem z powiadomieniami SMS? Korzystam z najnowszej wersji 7.2.24. Nie mam wcale powiadomienia, że doszedł mi nowy sms. Jak już wejdę do aplikacji, to jest nowa wiadomość (czerwony kolor). W ustawieniach powiadomień SMS ma wszystko ustawione. W czym może być problem?
 15. To ja zaliczyłem znoka na najnowszym romie, jak mi alarm nie zadzwonił przy trybie cichy
 16. Ja też robię aktualizację bez wipe. Wipe cache/dalivk może coś popsuć w ustawieniach?
 17. Nie dziwie się, pytam z ciekawości ogólnie jestem ciekaw czy da się uwalić baterię przez te pokemony, ponieważ parę razy miałem komunikat, że przekroczono temperaturę 45 stopni
 18. Ile wam trzyma bateria przy Pokemon GO? Ja mam max 6h SoT.
 19. Przecież można poszerzyć pamięć, tylko wtedy można mieć jedną kartę SIM.
 20. Urządzenia -> Naciskasz w Ekran
 21. Mogłeś jeszcze wrzucić czas włączonego ekranu.
×
×
 • Create New...