Jump to content

BnQ

Użytkownicy
 • Posts

  42
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi 3

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

BnQ's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

2

Reputation

 1. Czemu Xioami nie wypuszcza aktualizacji aplikacji w Sklepie Play?
 2. Redmi 3 zapewne nie dostanie aktualizacji do MIUI 10. Obecnie jestem na ostatnim dostępny na tej stronie ROMie 8.4.26. Najbardziej mnie martwi aktualizacja zabezpieczeń z 2017-01-01. Fajnie by było już przejść na coś z aktualnymi zabezpieczeniami + nowsza wersja Androida. Jaki alternatywny soft polecacie do wgrania?
 3. Według apki Disk Usage, wychodzi na to, że miejsce zajmuję system? (System data)
 4. Mam problem z brakiem miejsca na pamięci wewnętrznej. Czy da się niektóre aplikację przenieść na kartę pamięci? Oraz czy wiecie co to są za dane pod "Inne pliki"? - poziomu komputera oraz wbudowanego menadżera plików nie widać nic co by tyle miejsca zajmowało.
 5. Wgrałem TWRP z poradnika i poszło. Teraz działa kombinacja trzech klawiszy. Na przyszłość czego potrzebuję żeby bawić się komendami w trybie fastboot? Android Studio?
 6. Czy wersja MIUI Polska (7.11.23) mogła uszkodzić TWRP? Teraz próbowałem wgrać najnowszą wersję 7.11.30, ale nie mogę wejść do TWRP - kombinacja klawiszy power oraz vol + i -. Przy klawiszu Power i vol +, następnie wybraniu recovery nic się nie dzieje. TWRP było w jakieś nowszej wersji niż z skryptu w poradniku. Można jakość inaczej wejść w TWRP?
 7. Najnowsza wersja MIUI Polska - nie mogę w gmailu i aplikacji poczty miui wybrać załącznika. Czym jest to spowodowane?
 8. Mam problem z zapisem plików na telefonie, gdy podłącze go przez kabel CRDC 2m link. Na innych kablach mogę przerzucić dane. Dodatkowo pliki z telefonu na komputer mogę zgrać, natomiast w drugą stronę nie da rady. Na innych telefonach kabel działa (Samsung, Sony). Czy jest to problem z trybem MTP czy z samym kablem? edit: dodałem w pliku build.prop następujące linie: persist.service.adb.enable = 1 persist.sys.usb.config = mtp, adb ale nic to nie zmieniło :/
 9. Niestety nie widzi karty sformatowanej w exFat - działa tylko FAT32.
 10. Miui obsługuje inne formaty kart pamięci niż fat32? Chciałbym mieć możliwość korzystania z plików większych niż 4GB.
 11. Zrobiłem eksport do pliku csv z poziomu konta MS i zaimportowałem na konto Google. Wszystko się udało bez problemów.
 12. Zakupiłem dla cioci Mi5s, więc sama nie będzie się bawić w zmiany romów. 1. Wgrany jest Gobal 8.0.3.0, warto go zmieniać na coś innego? 2. Obecnie używa jakąś Lumie, jak wygląda sprawa przeniesienia kontaktów z Windows Phona?
 13. Pomogło odznaczenia opcji 'Pokaż podgląd na ekranie blokady' oraz 'Dźwięk dostarczenia'. Tak jakby negacja działała na odwrót..
 14. Miał ktoś z was problem z powiadomieniami SMS? Korzystam z najnowszej wersji 7.2.24. Nie mam wcale powiadomienia, że doszedł mi nowy sms. Jak już wejdę do aplikacji, to jest nowa wiadomość (czerwony kolor). W ustawieniach powiadomień SMS ma wszystko ustawione. W czym może być problem?
×
×
 • Create New...