Jump to content

Kasia19

Użytkownicy
 • Posts

  19
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by Kasia19

 1. Niestety problemy dalej występują.
 2. Idzie przeżyć, ale to jeszcze nie jest to. Na początku było ok, ale po 2 dniach znowu trzeba było wyłączać i włączać czy to WiFi czy dane mobilne, aby powiadomienia się pokazywały.
 3. Na MIX4 w końcu jest lepiej z powiadomieniami 🙃.
 4. Hej, zmiana stylu też za bardzo nie pomogła, bo raz powiadomienia były raz nie, więc wróciłam do wersji 22.2.23, bo tutaj powiadomienia normalnie działają.
 5. Zainstalowałam, ale problem z powiadomieniami nadal występuje. Signal dodany do autostartu, zakłódkowany, oszczędzanie energii bez ograniczeń a mimo tego aplikacja zostaje uśpiona. Próbowałam już różnych ustawień nic nie pomaga. Mam nadzieję, że uda się naprawić ten problem.
 6. Mam dodane do autostartu i zakłódkowane a mimo to aplikacja zostaje uśpiona.
 7. Na MIX 4 dalej problem z powiadomieniami. Aplikacja Signal mimo, że ma włączone oszczędzanie bez ograniczeń to jak się wejdzie w panel sterowania -> oszczędzanie baterii - > ustawienia - > oszczędzanie w aplikacjach to widać, że aplikacja jest uśpiona.
 8. Niestety na MIX 4 występuje dalej problem z powiadomieniami
 9. Na MIX 4 trzeba restartować telefon, żeby komputer go widział. Widnieje napis MTP Host.
 10. Cześć, u mnie na MIX4 jest problem z aplikacją Facer. Dostaje komunikat aplikacja przestała działać. Wyczyszczenie pamięci nic nie daje.
 11. Wielkie dzięki działa
 12. Mam Mix 4 i problem tylko z WiFi6 5G bo 2.4G telefon bez problemu widzi. Z pewnością nie jest to problem routera bo na telefonach Poco F2 Pro i Mi 10 WiFi6 5G działa bez problemu. Czy ktoś ma jakiś pomysł czym to może być spowodowane?
 13. Niestety na chińskiej wersji spolszczenie nie chce się zainstalować
 14. Jesteś wielki. Siostra się ucieszy, że pozbędzie się chińskich znaczków
 15. Super w takim razie czekam z niecierpliwością .
 16. Super S3V3N . Mam pytanie siostra posiada wersję chińską zegarka, czy u niej też będzie działać jak będzie aktualizacja? Pozdrawiam
 17. Ściągnij sobie program Ściągnij program XiaoMiTool, dzięki niemu zmienisz rom na wersję DEV i wtedy dopiero jak przejdziesz w stan odblokowania to będziesz musiał odczekać 72 godz żeby odblokować bootloadera. Po odblokowaniu będziesz mógł również dzięki temu programowi wgrać trwp oraz zainstalować Rom np Miui Polska. Mogę wysłać link na pw do stronki z programem oraz instrukcją po angielsku.
×
×
 • Create New...