Jump to content

MaSt3r6

Użytkownicy
 • Posts

  17
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi 3 and MI 8 SE

Recent Profile Visitors

501 profile views

MaSt3r6's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. @Orjon zrobione, już widzi, teraz rozumiem to zainstalować i kontynuować według instrukcji
 2. Zgadza się mam androida 9 i zainstalowałem już twrp, ale teraz mam dalej install>install img? I nie widzi mi żadnego pliku na telefonie w twrp. @mrosi @Orjon
 3. Wczoraj wrócił z MiCenter nie odblokowany Redmi Note 5 z banggood. Spróbowałem odrazu odblokować u siebie, posiadam procesor Ryzen i się nie udało. Postanowiłem spróbować jeszcze u brata na komputerze, gdzie jest procesor Intel i po prawie 3 miesiącach udało się odblokować.
 4. Posiadam Redmi Note 5 z podwójnym aparatem na androidzie 9 i już nie wiem jak mam zainstalować recovery. Mam to zrobić przed komendę fastboot flash recovery twrp.img czy uruchomić fastboot boot twrp.img?
 5. Działa wszystko, przywróciłem ustawienia fabryczne i odpoczątku jak uruchomił się telefon zrobiłem wszystko w języku angielskim i wydaje mi się że to pomogło. Dzięki za pomoc :) Można zamknąć temat.
 6. Niestety nie pomogło na Mi 8 SE, a na Redmi 3 działa dobrze.
 7. Witam, mam problem z połączeniem się z internetem w sieci plus wogole mi nie łapie transmisji danych. Moge normalnie dzwonić, gadać, smsować. Jest to Xiaomi Mi 8 SE więcej informacji w plikach później. Proszę o pomoc i pozdrawiam.
 8. Czy wersja MIUI by xiaomi.eu 7.1 (stabilna) 7.1.2.0(LHPCNCK) jest dobra czy śmieciowa?
 9. Witam, doszedł dziś do mnie telefon z xiaomiforsale z wersją MIUI by xiaomi.eu 7.1 (stabilna) 7.1.2.0(LHPCNCK) i mam pytanie czy to jest dobry ROM, bo widziałem, że na zablokowanego bootloadera jest MIUI by xiaomi.eu 7.1 (stabilna) 7.1.3.0(LHPCNCK). W tłumaczeniu miui jest taka informacja:
×
×
 • Create New...