Skocz do zawartości

Acid

Administratorzy
  • Postów

    13 606
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    425

Treść opublikowana przez Acid

  1. Brak ETA nawet... Wina samej usługi. Nie wiem czemu ale mało ludzi tutaj sobie zdaje sprawę, że kilka aplikacji w MIUI jest typowo online i nie ważne czy masz rom w wersji 5.4 czy 5.8. Przykładem są Motywy i Muzyka (online). Wrzuciłem do 5.8.6 (na swój telefon i do skryptu). Jednak nie wiem jak będzie przy v7. Nie doszedłem jeszcze do tego etapu by sprawdzić działanie patchy.
  2. Gdyby popatrzeć tak czysto na wynik w Antutu to ciekawie wychodzi. Te 58k możemy od razu odrzucić bo widać robili to na Antutu 5.6. A 48k jest na najnowszym. I tu ciekawostka: mój Note PRO ma tu 46-47k. Aczkolwiek nie wiem jak klasyfikuje tu Antutu bo mam tu ekran 2K... Ale taki Note z 1080p ma 44 000.
  3. Można bez problemu. Miałem ustawiony pilot do mojego LG tv. Aczkolwiek osobna kwestia to z jakim telewizorem i modelem będzie działać aplikacja. Wysłano z MI Note
  4. Działa. Działa nawet teraz na v6. Wysłano z MI Note
  5. Acid

    MIUI v7, jaki Android

    Większość newsów na świecie nie ma pojęcia o czym pisze. Poza tym blogi tego typu polegają na przepisywaniu tego samego wzajemnie. Gdyby ktoś chociaż miał dostęp do romu i sam sprawdził wtedy ok. A czekaj... ja mam. Wysłano z MI Note
  6. Nie używałem alfa. Tylko sprawdzałem na Mi3 jak dostawał OTA.
  7. Acid

    MIUI v7, jaki Android

    Bazy takie same. Tylko nowe urządzenia dostają 5.0. Wysłano z MI Note
  8. Zgaduję, że tak bo Xiaomi tłumaczy to jakimś wsparciem sprzętowym do szyfrowania czy czegoś tam. Dlatego problem jest na nowych Snapdragonach (Note PRO i Mi4i) a nie ma na starym Mi2. Redmi Note 2 jest na mediateku (nowym) więc można założyć, że też będzie miał taką możliwość. Ale nie przesadzajmy. W praktyce chodzi tu tylko o nadpisanie recovery od Xiaomi i problem sie rozwiązuje.
  9. Nie wiadomo. MIUI wrzuciło rom od tak dziś i tyle. A zmian pod maską jest trochę i by to ogarnąć przydałby się tydzień.
  10. A teraz najlepsze: w build.prop z dzisiaj jest wciąż miui Version = V6. ...Niestety instalacja frameworków wywala błąd apktool... No to po zabawie póki co. Dupa: dpaste.com/0MVP0ZF Wysłano z MI Note
  11. Lol fajny patent https://d1h69ey09xg1xv.cloudfront.net/wp-content/uploads/2015/08/6a815515jw1ev0ywz0mh9g208c0etnph.gif Wideo w kontaktach Wysłano z MI Note No bo nie było. Motywy płatne były tylko na romie chińskim bo przecież poza Chinami nie można mieć/kupić MiKredytów. Nasz rom na bazie chińskiej jest jednak z funkcjami Global toteż nie ma płatnych motywów... Do czasu aż nie odblokowaliśmy tego z powrotem + ominięcie drm. Wysłano z MI Note Eh juz mam rom Mi4. Android ten sam. Czyli v7 to po prostu alfa z MIUI 6. Wysłano z MI Note
  12. Cóż jest. Prawdę mówiąc odblokowaliśmy całe motywy. Nie trzeba płacić. Chciałem zrobić update ostatniej wersji. Oczywiście ten mod byłby wyłącznie w MIUIPolska bo nie jest on... legalny z punktu widzenia Xiaomi. Wysłano z MI Note
  13. Właściwie mam wpływ (wraz z ZduneX25) Wysłano z MI Note
  14. Nasz? W weekend. Nie ma sensu gonić w piątek. Muszę sprawdzić kilka rzeczy. Tak naprawdę ten 7 to jest... wersja alfa MIUI 6. Wysłano z MI Note
  15. Ogólnie hype przesadzony. Jakieś tangramy i inne cuda wianki a to jest MIUI 6 z nowymi ikonami, bootanimacja. W sumie zmiany są w środku, że niby 1/4 lepsza bateria i płynność systemu. Wysłano z MI Note
  16. 152mm x 76mm x 8.25mm,160gMTK Helio X10 Flagship Processor, Octa-core 64-bit, A53 architecture CPU2GB RAM,16GB/ 32GB Memory4G Dual SIM3060 mAh Removable Battery, Quick Charge 2.05.5 " full HD, 1920x1080 Resolution13MP Samsung/ OV PDAF Autofocus Rear Camera, 5MP Front CameraMIUI 7 based on Android 5.0RMB 799/ RMB 899 (≈ USD124- 140) for Redmi Note 2; RMB 999(≈ USD 156) for Redmi Note Prime (32GB Flash) Wysłano z MI Note Wygląda na to, że bez SD. Wysłano z MI Note
  17. No dla takiego Mi2 chcąc nie chcąc zostaje wciąż 5.0 Wysłano z MI Note
  18. Nom w ogóle z tego co widzę zmian niewiele z moje strony czyli od strony kodu/skryptu. To taki MIUI 6. 1 raczej i nawet chyba nie będzie zmiany bazy Androida. I to dobrze. Bo raz, że tłumaczenia nie będzie, dwa i tak widać MIUI wprowadza dużo swoich zmian gdzie baza Android co raz bardziej staje się mniej znacząca. No i pokazano Redmi Note 2 na procku Helio czyli Mediatek. I nowy router w wersji nano, że można go zasilać nawet power bankiem. Wysłano z MI Note
  19. Wygląda na to, że v7 to taki plus minus v6. Aktualizacja juz... Jutro w piątek. Urządzenia: chyba wszystkie telefony dostaną. Nie jest to wciąż jasne. Z listy podczas prezentacji wynika, że bez starych Redmi... Wysłano z MI Note
  20. Było z 5 testów. Za każdym było niżej. Na Note jednak nic takiego się nie działo. Temperatury? Nie sprawdzałem. Było ciepło.
  21. Jak zrobisz z instrukcją to nie* *oczywiście bez kroku z czyszczeniem pamięci.
  22. Generalnie... przeczytaj instrukcję w dziale Pobierz MIUI. Metoda 1 i tyle. A jaki rom do telefonu? To masz na pudełku. Mamy romy pod 2014811 i 813.
  23. Zrobiłem kilka pod rząd. Wynik rozpoczyna się na 46 000 i po kilku przejazdach jest 39 000. Natomiast w MiNote mam 42 000 (tryb Wydajny). Hehe za drugim razem wyszło ponad 43 000.
  24. No to trzeba było od razu napisać, może te podstawowe informacje co? Bo normalnie brak roota jest czymś niezwykłym i dlatego zostałeś wysłany do FAQ. A teraz widzę to inna bajka. Po pierwsze: skąd masz telefon? Po drugie: 6.5.11? Nie było takiej wersji. Więc to nie nasz rom - nic dziwnego, że roota nie masz. Chyba, że źle przepisałeś i chodzilo ci o 5.6.11 - wtedy tak, taki rom był. Po trzecie. Zainstaluj rom MIUIPolska i w zasadzie tyle. Root będzie.
  25. Jakiego koloru masz klapkę obudowy? Wysłano z MI Note
×
×
  • Dodaj nową pozycję...