Jump to content

adi5497

Użytkownicy
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About adi5497

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Redmi 4X
 1. Cześć, czy u Was zamiana tekstu na mowę podczas wykonywania aktywności jak np. jazda na rowerze, również jest w języku angielskim? Mimo zmiany na sztywno na język polski w ustawieniach Androida oraz w ustawieniach "Zamiany tekstu na mowę", podczas aktywności aplikacja na telefonie cały czas "gada" w języku angielskim. Wgrałem Notify & Fitness for Mi Band ale jeszcze nie miałem okazji sprawdzić tam jak to działa.
 2. Czy ktoś może podzielić się doświadczeniami z użytkowania na co dzień tego ROMu? Czytałem że część użytkowników skarży się np. na crashe Pixel launchera. Napiszcie czy warto bawić się i używać go na co dzień
 3. Cześć, próbuję od dłuższego czasu uruchomić VoLTE na moim Redmi 4X z oficjalnym MIUI Global 9.5.4.0. Dzwoniłem do Nju i aktywowali mi VoLTE, potem wpisałem kod by aktywować opcję w ustawieniach, restart fona, a VoLTE nadal nie działa. Po wybraniu LTE only nie można dzwonić bo od razu rozłącza. Dalej jest to problem związany z modemem w telefonie że niema odpowiedniej aktualizacji? Ktoś rozwiązał problem?
 4. Wczoraj wieczorem zarejestrowałem się na forum miui, wysłałem prośbę o odblokowanie a następnie popisałem kilka postów tam na forum Dzisiaj rano patrzę na telefon i już mam SMSa że dostałem zgodę na odblokowanie Coś się usprawniło w tej kwestii że tak szybko się ją teraz dostaje?
 5. adi5497

  Notariusz

  Pewnie tu masz jego strone internetową http://www.notariusz24.com na której znajdzesz adres, numer tele i cennik usług notarialnych.
 6. adi5497

  Notariusz

  Cześć, znam bardzo dobrego notariusza, pomógł mi z kilkoma sprawami i przy okazji nie zapłaciłem dużo. Nazywa się Andrzej Wróbel.
×
×
 • Create New...