Mi się chyba aktualizował w nocy z 15-16.09. i od tej pory mam to samo... Telefon na polskiej gwarancji ale w telefonie mam bardzo ważne zdjęcia instalacji elektrycznych i hydraulicznych. W autoryzowanym serwisie CCS zostałem poinformowany że nie zajmują się odzyskiwaniem danych i wszystko zostanie z automatu skasowane.
Ktoś ma jakiś pomysł?
Czy jest możliwość wyłączenia górnego mikrofonu ??? - podczas rozmowy górna część telefonu pociera o włosy i rozmowcy słyszą głośne szeleszczenie które zagłusza cała rozmowę.
Proszę o informację gdzie znajdę informacje dotyczące videokonferencji, oczywiście przed napisaniem tematu"Jak włączyć wideokonferencję ???" (który został usunięty) przeszukałem forum i nie znalazłem takiej informacji.
Niestety, nie ma obecnie czegoś jak wideokonferencja. Kiedyś było, jak wchodziło 3G. Teraz takie rzeczy umożliwiają appki ze sklepu Play - choćby Skype.
Od jakiegoś czasu mam taki problem:
- telefon ma problem z wysłaniem zdjęć przez aplikację gmail, olx, allegro, również nie moze wysłać wchodząc na gmaila przez przeglądarkę internetową, telefon cały czas próbuje wysłać bez powodzenia.
Proszę o pomoc.