Jump to content

10zer

Użytkownicy
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About 10zer

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  MI4i

Recent Profile Visitors

425 profile views
 1. Dzięki, Poszukuję działającego twpra 3.2, nie wiem czemu po wgraniu tych polecanych nadal jest 3.1.1 lub poprostu zostaje stary? Trzeba najpierw: wymazanie partycji: fastboot erase nazwapartycji? sformatowanie partycji: fastboot format? Druga kwestia to taka, że przy wgrywaniu w konsoli ADB nic się nie dzieje tylko miga kursor, zwykle kilka lini wyświetlało się z statusami. Ktoś coś podpowie...
 2. No niby pliki podają że chiron (8) a wgrywasz i jest 3.1.1.0. no chyba, ze trzeba najpierw usunąć starego twpra i wgrać na na nowo. tą fastboot erase nazwapartycji lub tą fastboot format komendą?
 3. Hej, panowie, robie tak jak piszecie i mam proces updater zakończył z błędem 7 Niby nie zgadza sie suma md5 wiec ściągłem plik jeszcze raz alternatywny 1 i jeszcze alternatywny 2 i nadal to samo, jak to obejść?
 4. Hej, Czy można znaleźć info lub macie doświadczenia jeśli telefon dostępny jest w CN - chińczyk po jakim czasie znajdzie się na IBG w wersju eu?
 5. 10zer

  Zakup Mi Mix 2

  Hej, Przymierzam się do zakupu mi mixa. Czy kupował ktoś z was z tego portalu? Możecie polecić inne zaufane strony? https://www.geekbuying.com/item/Xiaomi-Mi-Mix-2-5-99-Inch-6GB-64GB-Smartphone-Black-385786.html?Currency=PLN&gclid=CjwKCAiA693RBRAwEiwALCc3u3O17FrpfJ8Gz36y1v8SzxvY1t_dCK7V8PieHEJVH7bJiYAMaNdndhoCqbMQAvD_BwE#googtrans/en/pl
 6. Zmieniłem kompa, wykryło telefon i: Przy pomocy miflash wgrałem soft aqua_images_V8.0.2.0.LAJCNDG_20160805.0000.29_5.1_cn tylko taki znalazłem który zawierał pliki images. Jest to wersja 8.0.2.0 stable z miui 8. Przy okazji odblokowałem sobie metodą oficjalną bootloadera. Pytanie jak wgrać TWPR i jakiś soft z wersją polską, Będę wdzięczny.
 7. Tak właśnie chciałbym zrobić. Jak nadmieniłem. W menedrzeże urządzeń nieznane urządzenie, linki z tutków z sterownikami nieaktywne. Doszytałem, że peoblem też czasem występuje z najnowszym mi flash, nie próbowałem jeszcze z starszym, obecnie mam 2016.08.30.0 Pytanie TWPR wraca wraz zainstalowaniem china dev?
 8. Witam, Mi 4s, z zablokowanych bootloaderem. Po większych kombinacjach z telefonem jestem na etapie bez TWPR, odpala się tylko fastboot. Problem mam taki, że nie wykrywa mi telefonu. Zazwyczaj są sugestię włączyć debugowanie usb, problem, że nie mam systemu. Możecie podpowiedzieć od czego zacząć? linki, programu itp. Do tej pory kombinowałem z softem przez TWPR z chińczyka stable i przekombinowałem. Dziękuję uprzejmie.
 9. Witam, mam błahe pytanie jak włączyć aktywne krawędzie w mi4s ? Jeszcze jedno pytanie, czy po wgraniu softu z linku: http://en.miui.com/thread-251450-1-1.html można normalnie zainstalować najnowszy rom MIUI 6.5.26? Dzięki za pomoc
×
×
 • Create New...