Skocz do zawartości

Telefon dualsim. Jaki operator do Internetu?


Waxy

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Mam do was pytanie. Otóż jakiego operatora polecacie (karta) do Internetu? Chodzi o to aby wyszło najkorzystniej cenowo, bo pierwszą kartę, która używam do dzwonienia też trzeba doładować (play) i to co miesiąc

Reasumując - pierwsza karta służy do dzwonienia, sms'owania - jest to play na kartę. Wystarczała ona w pełni gdy była ta większa promocja z pakietem, bodajże 10gb za 10zl. Teraz tego nie ma a niestety 6bg za 20 zl to nie jest według mnie dobra cena. Zazwyczaj doladowuje konto raz w miesiącu za 25 zl by konto było ważne do następnego miesiąca.

Od drugiej chciałbym jedynie duży pakiet internetu, który również byłby aktywny cały miesiąc, ale aby nie pochłaniał dużo kasy.

Wasze propozycje? Lub jakieś pomocne rady u jakiego operatora jest najkorzystniej. Z góry dzięki

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na początku sprawdził, który z operatorów ma u Ciebie najlepszą jakość usługi, bo u jednego jest to Play, a u innego Plus, czy Orange, T-mobile... Dopiero potem porównał oferty usługodawców i wybrał tą najkorzystniejszą cenowo. U mnie np. najlepszą ofertę miał Play (tyle, że ja w abonamencie), za 20zł mam nielimitowany LTE, które mam wszędzie gdzie bywam, a do tego 6Gb neta po 2/3G :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Waxy napisał:

O zasięg się nie boję. Mieszkam w dużym mieście gdzie u każdego z operatorów mam dobry zasięg Lte ;)

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Tutaj nawet nie o zasięg chodzi, a o jakość :). U mnie Plus ma na LTE po 1-2mb/s i zapomnij o większych prędkościach, a np. T-mobile 50-60mb/s bez problemu śmiga po godzinie 18 :). W Play'u mam różnie.. rano ~30mb/s, a wieczorem 3-4mb/s...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...