Skocz do zawartości

Początek początków :D Redmi note 3 Pro 3/32


gr_eg

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Pierwszy raz zakupiłem chiński telefon chociaż przymierzałem się do niego już trochę czasu 

sukcesem mogę nazwać ustawienie języka angielskiego oraz prubowałem skopiować instalke od sklepu google i nawet kopiowanie na telefon jest chyba zablokowane  na tym koniec więc miałbym do Was forumowicze wielką prośbę o jakiś tutorial (pomoc) w sprawie tego co z tym telefonem robić dalej :D widziałem jakiś zakaz robienia aktualizacji więc nawet na razie karty sim nie włożyłem żeby czegoś nie zepsuć bo z moim szczęściem to wielce prawdopodobne 

a tak serio jakby ktoś mógł opisać co robić dalej co w grywać i w jakiej kolejności było by wspaniale i wielce mi pomogło np sklep googla i jakieś odblokowania wszystko to co jest potrzebne na chwilę obecną do normalnego użytkowania bo kompletnie nie czaję slangu ani tego do czego niektóre z tych programów są potrzebne 

z góry za wszelaką pomoc dziękuję i proszę was o zrozumienie 

qwiem że można szukać szperać ale ja zapewne bym jakąś złą kolejność wybrał albo zainstalował akurat to czego nie powienienem znając życie 

dlatego o pomoc proszę a i na pewno koś jeszcze z takiego czesoś przy okazji skorzysta

Posiadam Redmi note 3 Pro 3/32 zakupiony na ibg czekałem tylko 3,5 dnia na przesyłkę jak na chiny to rewelka :D

Pzdrowionka 

    Grzegorz

Edytowane przez gr_eg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaktualizowałem i nie mam jak dotąd żadnych bugòw:) telefon śmiga jak Żyleta wszystko ultra płynnie:) aż mnie mocno zaskoczył

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Panie Marcinie, mógłby Pan wrzucic parę zdjęć ;-) będę wdzięczny

Wysłane z mojego Lenovo S5000-F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałbym się jeszcze dowiedzieć czy da się jakoś ustawić powiadomienia żeby pokazywały się w górnej belce przy zegarku jak i stanie baterii

tak jak jest to w innych telefonach

ponieważ żeby zobaczyć trzeba odblokować telefon co niepotrzebnie zajmuje trochę więcej czasu   a same (trzy kropeczki) mało mówią 

chodzi mi o np powiadomienie że dostałem maila to ikonka maila jest widoczna albo sms to widoczna jest powiedzmy koperta w pasku ?>

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...