Skocz do zawartości

Passat b6 nie widzi mi4c


JK-72

Rekomendowane odpowiedzi

To jest mój 4 telefon, który łączę z tym modułem i nic nie musiałem usuwać. Przed włożeniem kluczyka włącz w telefonie widoczność bluetooth dla innych urządzeń, włóż kluczyk i powinien pojawić się bluetooth samochodu. Wpisujesz 1234 (jak dobrze pamiętam) i nastąpi sparowanie obydwu urządzeń. W Passacie B6 montowano oryginalnie moduł z możliwością odczytu SMS i z nim nie każdy telefon działał poprawnie. Pamiętam, że był on dedykowany głównie pod telefony Nokii. Ja montowałem moduł ze Skody, a on działa ze wszystkimi telefonami .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istnieje możliwość ustawienia modułu tak aby nie był widziany dla innych urządzeń. W takim przypadku trzeba użyć interface CAN i zmienić ustawienia. Sprawdź czy w nawigacji nie masz możliwości przywrócenia ustawień domyślnych w menu Ustawienia/Telefon. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety żadne działania nie przyniosły oczekiwanego rezultatu. W ustawieniach na monitorze dostępne są tylko funkcję po połączeniu. Wcześniej miałem Samsung s2 i wszystko działało bez zarzutu. Co do CAN interface to kompletnie nie wiem o co chodzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...