Skocz do zawartości

Półpolski system oraz kopiowanie SMSów.


maxone

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, czy do RN3 wyszedł już FULL Polski system? 
Ponieważ kupiłem dziś rn3 i jest spolszczony tylko w 80%. :/

Kolejne pytanie..
Jak skopiować sms + mms z Galaxy S5 na RN3? 
Są to ważne sms'y, więc nie mogę ich odpuścić. 

Pzdr! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

System w 80% polskioznacza, że był wgrywany przez sprzedawcę a nie producenta. Nie musi być zly, ale nikt nie w ie, czy nie dołożono do niego jakiegoś szpiega... Ja odrazu zmieniłem na stockowy - o nierównej walce z ROMami na tym forum masz baaardzo dużo.

 

Co do SMS to ja zawsze uzywam Go SMS Pro - darmowa aplikacja, która pozwala zarchiwizowac SMS i chyba MMS też. 

Instaujesz na starym - archiwizujesz - wusylasz mailem (ją chyba zrobiłem to recznie) a potem na RN3 odwrotna procedura.

Przy okazji będziesz miał backup SMS na mailu i zainstalowaną apkę do SMS, która ucina polskie znaki (systemowa chyba tego nie robi)

 

Ovchie

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zmienię system to nie stracę gwarancji? 

Nie aczkolwiek zdjęcie bootloadera (aby wgrać jakiś inny system) traci gwarancję. No ale mówimy tu o gwarancji producenta Xiaomi, której wiadomo i tak nie masz. Więc zależy od sklepu czy akceptuje.

Wysłano z Mi4c

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem taki system i radzę go jak najszybciej zmienić na jakiś czysty. U mnie było pełno jakiś dziwnych aplikacji których nie mogłem usunąć i co chwile coś nowego się pobierało. Wszystkie niby systemowe programy typu przeglądarka, odtwarzacz muzyczny też były fejkowe 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z tego tekstu, aby nie robić syfu mam pytanie.. 

Czy to normalne, że jak ktoś napisze do mnie na fb i na pasku powiadomień nacisne, aby otworzyła mi się wiadomość, to system wgl nie reaguje.. 

To samo jest jak przeglądam tablice na fb.. Jest filmik na fb, klikam na link, ale nie chce mnie przekierować do aplikacji youtube... 

Pzdr! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...