maxone

Użytkownicy
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About maxone

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  Note3
 1. Jak to sensownie ustawić? ^^
 2. Siemanko. RN3 brakuje mi okropnie blokowanie i odblokowywanie ekranu poprzez naciśnięcie dwa razy na ekran, tzw double click. Jakieś pomysły na załatwienie tej sprawy? Pzdr!
 3. Panowie i Panie, ma ktoś więcej info na temat baterii na tym romie? Bo nie wiem czy mam przechodzić na niego, a głównie zależy mi na baterii.. po to kupilem ten telefon ;P
 4. To czytaj po 6 razy.;p Dziś zmienię ten soft, bo tragedia. Dam znać jak będzie to śmigało..
 5. Ja na miui 7.0.11 odłączam telefon o 8 rano, idę do szkoły na 7h wracam ok 15 i mam ku*wa 20% :/ Jestem okropnie zawiedziony.
 6. Korzystając z tego tekstu, aby nie robić syfu mam pytanie.. Czy to normalne, że jak ktoś napisze do mnie na fb i na pasku powiadomień nacisne, aby otworzyła mi się wiadomość, to system wgl nie reaguje.. To samo jest jak przeglądam tablice na fb.. Jest filmik na fb, klikam na link, ale nie chce mnie przekierować do aplikacji youtube... Pzdr!
 7. Jeśli zmienię system to nie stracę gwarancji?
 8. Cześć, czy do RN3 wyszedł już FULL Polski system? Ponieważ kupiłem dziś rn3 i jest spolszczony tylko w 80%. :/ Kolejne pytanie.. Jak skopiować sms + mms z Galaxy S5 na RN3? Są to ważne sms'y, więc nie mogę ich odpuścić. Pzdr!