Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 10.02.2016o19:11, piotrek_ustron napisał:

Jakich okularów VR używacie do Redmi Note 3? Jakie widzicie w nich wady i zalety?

Osobiście próbowałem Weebo3D 2.0 i VR BOX 2, ale niezbyt dobrze mi się ich używało i chciałbym zakupić jakieś inne.

Dlaczego  Weebo3D 2.0  nie przypadły ci do gustu pytam ponieważ sam rozważam zakup

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.02.2016o19:11, piotrek_ustron napisał:

Jakich okularów VR używacie do Redmi Note 3? Jakie widzicie w nich wady i zalety?

Osobiście próbowałem Weebo3D 2.0 i VR BOX 2, ale niezbyt dobrze mi się ich używało i chciałbym zakupić jakieś inne.

Napisz proszę jakie inne masz na myśli ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, piotrek_ustron napisał:

Monra, na krawędziach nie widziałem ostro.

Rafaello, aktualnie czekam na Vrizzmo Volt, zobaczymy jak będzie.

Hm było to aż tak widoczne?  Jeśli chciałbyś się ich pozbyć to daj znać na pm chyba zdecyduje się na ich zakup 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.02.2016o21:33, piotrek_ustron napisał:

Monra, na krawędziach nie widziałem ostro.

Rafaello, aktualnie czekam na Vrizzmo Volt, zobaczymy jak będzie.

Słuchaj rozważam jeszcze Vr box 2 mają trochę bajerów w porównaniu do weebo3d warto dopłacić?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Monra napisał:

Słuchaj rozważam jeszcze Vr box 2 mają trochę bajerów w porównaniu do weebo3d warto dopłacić?  

Moim zdaniem nie warto. Regulacja soczewek była dość słaba, soczewki same się przemieszczały i było widać krawędzie telefonu. Może poczekaj na Weebo3D 3.0? Podobno mają wyjść za jakiś czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.02.2016o21:03, piotrek_ustron napisał:

Moim zdaniem nie warto. Regulacja soczewek była dość słaba, soczewki same się przemieszczały i było widać krawędzie telefonu. Może poczekaj na Weebo3D 3.0? Podobno mają wyjść za jakiś czas.

Może faktycznie poczekam bo innej ciekawej oferty nie ma a jest gigantyczny problem z dostaniem weebo3D 2.0 planuję też zakup kontrolerów od wii i maty do DDR zrobię sobie po kosztach mały zestaw do vr gamingu i w sumie Weebo3D 3.0 brał bym w ciemno rozumiem że twórcy nie podawali daty premiery nowej wersji ? 

PS

z tego co wyczytałem w internecie wersja 3.0 będzie miała regulowane soczewki więc podejrzewam że naprawdę lepiej zaczekać 

Edit 2 3 edycja weebo3d będzie dostępna na przełomie miesiąca :)

Edytowane przez Monra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
47 minut temu, Bob1990 napisał:

Osobiście korzystam z 

Oculus Google Cardboard

http://www.dilmarket.pl/pl/p/Okulary-3D-Oculus-Google-Cardboard/94 i jestem zadowolony. Pasują do większości telefonów i naprawdę się sprawdzają

RN3 jest podobnych rozmiarów co RN2? Pytam, bo sam się zastanawiałem nad Google Cardboard, ale w większości opisów jest podane, że wchodzą tam telefony tylko do 5" ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...