Jump to content

piotrek_ustron

Użytkownicy
 • Posts

  18
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

piotrek_ustron's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

0

Reputation

 1. Na tę która jest podobna razem z najnowszym oprogramowaniem.
 2. Zmieniłem aplikację, opaska się zaktualizowała i wszystko działa.
 3. Mam opaskę już od kilku godzin na ręce. Kosiłem trawę w ogrodzie i chodziłem po domu, cały czas miałem przy sobie telefon. Opaska i aplikacja MiFit pobrana z Google Play cały czas pokazują zero kroków, zero kalorii i tak dalej. Coś jest nie tak czy co?
 4. Już załatwiłem ten problem u mnie Zainstalowałem jeszcze raz aktualizację i działa.
 5. Po ostatniej aktualizacji MIUI Polska nie chcą w ogóle dochodzić do mnie SMS-y o dużej ilości znaków. Próbowałem z kilku numerów i niestety nie działa. SMS z 160 znakami dochodzi normalnie, a jeżeli ma 161 znaków lub więcej, to nie. Ktoś coś takiego zauważył?
 6. Co do Cardboard, to zauważyłem właśnie, że podczas odtwarzania filmów VR (obojętnie w jakim programie) lub grania w jakąś grę albo coś, mam przesuniętą lewą połowę względem prawej. Macie też tak? Zainstalowany najnowszy MIUIPolska.
 7. Ja używam drugiej wersji Vrizzmo i są świetne.
 8. Moim zdaniem nie warto. Regulacja soczewek była dość słaba, soczewki same się przemieszczały i było widać krawędzie telefonu. Może poczekaj na Weebo3D 3.0? Podobno mają wyjść za jakiś czas.
 9. Niestety mnie to przeszkadzało. Pozbyłem się ich dwa dni temu, zwróciłem je zgodnie z prawem
 10. Monra, na krawędziach nie widziałem ostro. Rafaello, aktualnie czekam na Vrizzmo Volt, zobaczymy jak będzie.
 11. Jakich okularów VR używacie do Redmi Note 3? Jakie widzicie w nich wady i zalety? Osobiście próbowałem Weebo3D 2.0 i VR BOX 2, ale niezbyt dobrze mi się ich używało i chciałbym zakupić jakieś inne.
 12. Na moim RM3 wszystko od wtorku działa normalnie Wgrywanie oprogramowania ok, bluetooth ok, VR BOX II + aplikacje i filmy super, płynność systemu w porównaniu do czystego Androida super. Nie chce mi się więcej wymieniać, więc uznaje, że wszystko działa dobrze i oby tak zostało.
 13. Nie, nie zaznaczasz wszystkiego! Zostawiasz tak jak jest, odznaczasz tylko preloader.
 14. Udało się wszystko zrobić za pierwszym razem Teraz ustawiam telefon i się nim bawię, a więc chyba wszystko działa tak jak ma być.
×
×
 • Create New...