Skocz do zawartości

Czy Mi4c ma wygrany MIUI Polska?


Vichaister

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zamierzam kupić Xiaomi Mi4c na tej stronie: http://xiaomi.com.pl/produkt/telefon-xiaomi-mi4c-332gb-lte/

Mam tylko jedno pytanie, tam na dole jest napisane, że: To za co miliony ludzi pokochało Xiaomi to specjalna nakładka MIUI, w modelu Mi4C wgrana została najnowsza wersja v7 z językiem polskim. Czy to oznacza, że ten najlepszy system MIUI Polska w wersji 7 jest już wgrany do tego telefonu czy to jest jakiś inny i będę musiał wgrywać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Acid napisał:

Z reguły sklepy instalują wersje MIUI multilang przygotowane przez chińskiego dystrybutora (czyli idą na łatwiznę bo dostają telefony już z systemem pl i tyle). Ale nie jest to MIUIPolska..

Wysłano z Mi4c

A czy jeśli zamówię z tego linku to jak będzie wyglądać proces aktualizacji? Będę musiał się bawić w odblokowywanie bootloadera czy coś takiego? Czy wystarczy, że ściągnę MIUI Polska w ZIP, wejdę w jakąś apkę na telefonie i gotowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem stamtąd telefon i jak pisał Acid był taki system, wystarczyło wgrać przez kabel TWRP a następnie na pamieć telefonu miui polska najnowszą wersje, instalacja była przez twrp na telefonie :) . Żadne odblokowywanie nic z tych rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam :)

Posiadam telefon z tego sklepu i przydało by mu się wgrać MIUI Polska. Zastanawia mnie jedna kwestia otóż czytałem regulamin sklepu (http://xiaomi.com.pl/regulamin/) i w przypadku zakupu telefonu gwarancja jest na dwa lata. Moje pytanie brzmii:

Czy wgranie MIUI Polska może jakoś wpłynąć na gwarancję? 

Z góry Dziękuję za odpowiedź i Pozdrawiam :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Napisałem bezpośrednio do sklepu z którego zamawiałem. Link podaję poniżej

http://xiaomi.com.pl/produkt/telefon-xiaomi-mi4c-332gb-lte/

Moje pytanie i odpowiedź jest na zdjęciu. 

Jakieś sugestię co powinienem zrobić?

Pozdrawiam Tomasz Kornacki

Untitled.jpg

Edytowane przez Khaz93
Błędny podpis pod postem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisali Ci, że nie stracisz gwarancji, a do xiaomi piszę się o zgodę na odblokowanie bootloadera (jest temat na forum) w przypadku gdy masz zablokowany. Bootloader musisz odblokować żeby wgrac recovery (TWRP) a z jego poziomu wgrywasz rom. Do recovery wchodzisz włączając telefon przytrzymując klawisze Power i Vol+ a w tryb bootloadera Power i Vol- albo odwrotnie bo mogło mi się pomięszać. Sprawdź czy możesz wejść, tzn. co Ci się ukarze na wyświetlaczu jak to naciśniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nabyłem telefon z tego sklepu i mam tylko wgraną wersję global english \ chinese. 

Nie wiem czy bootloader jest zablokowany, z tego co mówił sprzedawca to tak. Po wejściu w updater i kliknięciu reboot recovery po restarcie pojawia się obrazek telefonu i kabla usb. Mam rozumieć że jest zablokowany czy nie?

Jeśli tak to pozostaje mi czekać na zgodę od Xiaomi na odblokowanie, zgadza się?

 

Edytowane przez hagssi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...