Skocz do zawartości

Niedzialajace czujniki


Maniek1k1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Po problematycznej instalacji androida 6.0 (dobieralem się do testpointow) na moim Mi4 przestały działać wszystkie czujniki cpu-z jak i inne programy tego typu nie wykrywa ich w ogóle (tak jak by telefon ich nie posiadał), diagnostyka zwraca wartości:
Czujnik zbliżeniowy: NaN
Czujnik oświetlenia: (tutaj brak czego kolwiek)
Czujnik przyśpieszenia/żyroskop: X: NaN; Y: NaN; Z:NaN;
Czujnik pola magnetycznego:(tutaj brak czego kolwiek, sam pusty okrąg)

Cała reszta GPS/bluetooth/wifi etc. działa jak powinna.

Wgrywalem na nowo Rom MiFlashe, wipe cache, sprawdzałem czy wszystkie kable są docisniete.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Niestety powyższy sposób nie działa, ponieważ nie wiadomo dlaczego w moim telefonie nie mam dostępu root, mam zainstalowany rom w wersji developed więc wszystko powinno śmigać niestety żaden root explorer nie potrafi skopiować pliku systemowego, ponieważ w uprawnieniach=>dostęp do ROOT nie pojawia się explorer itd....

Druga sprawa jest taka, że wogóle nie mam folderu "persist" o którym mowa w powyższym tutorialu...

Dodam, że moje problemy z czujnikami pojawiły się po powrocie do androida z WP10, wcześniej wszystko było oki....

Niech mi ktoś pomoże bo męcze już temat od kilku dni przeszukuje fora i dalej nic....

Edytowane przez jan robak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dzień dobry. Wymieniałam w serwisie wyświetlacz w moim mi4. Ekran uszkodził się w wyniku lekkiego uderzenia uderzenia o szafkę miejscem, w którym miałam ukruszone szkło hartowane. Po wymianie nie działają mi oba czujniki. Czy uszkodzenie mogło dokonać się przy wymianie wyświetlacza? Wspomnę, że był on wymieniany dwa razy, ponieważ za pierwszy razem nie działał dotyk na połowie ekranu, a wymieniony został na podstawie reklamacji. 

Edytowane przez AleXz22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi odblokował(a) ten temat
  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...