Skocz do zawartości

s***e zablokowali bootloader po update :(


bololabich

Rekomendowane odpowiedzi

:shock: Nie sprawdzam specjalnie każdego update bo nie spodziewałęm się, że coś takiego zrobią... Widzę jest coś na ich stronie po chińsku i google translate twierdzi, że po unlocku traci się możliwosc update i GW, ale tak serio to i tak pewnie ciężko by było wysłać na GW do czajny. Próbowałem wysłać im ten formularz ale wyskakuje error, że wiadomosć ma mieć nie wiecej jak 10 znaków więc tak zrobiłm i nic, zmieniłem na chińskie znaki i nadal ten sam error... pozdro xiaomi ;(

Chyba pora na nowy fon z MIUI ale nie od nich :( Co Panowie?

Edytowane przez bololabich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@domik Przecież nie ma btw to nie jest pole na login?

@advcron ..... właśnie pierwszym krokiem ich metody jest wysłanie tego formularza

Wpicałem w okienko:

1234567890

Zadziałało ALE... oni teraz dopiero niby udzielą zgodę na odblokowanie lub nie :( No ostro ich powaliło.

Edytowane przez bololabich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanie będzie pewnie lamerskie i jeżeli zaniża poziom, to proszę moderatora o usunięcie posta.

Zamówiłem wczoraj MI4C, z nadzieją zakupu telefonu z przyzwoitymi parametrami w przystępnej cenie. Teraz zobaczyłem ten temat i zastanawiam się, co dla mnie, jako laika ta informacja będzie oznaczała? Nie będzie kolejnych aktualizacji systemu? Nie będę mógł instalować i używać niektórych programów wymagających roota?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, pietros napisał:

Moje pytanie będzie pewnie lamerskie i jeżeli zaniża poziom, to proszę moderatora o usunięcie posta.

Zamówiłem wczoraj MI4C, z nadzieją zakupu telefonu z przyzwoitymi parametrami w przystępnej cenie. Teraz zobaczyłem ten temat i zastanawiam się, co dla mnie, jako laika ta informacja będzie oznaczała? Nie będzie kolejnych aktualizacji systemu? Nie będę mógł instalować i używać niektórych programów wymagających roota?

Myślę, że jeszcze dostaniesz tel. z odblokowanym bootloaderem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, 94smichal napisał:

ja zapytam przy okazji, czy kolejne wersje miuipolska też będą blokować bootloader? Jak to dokładnie wygląda, czy to jest tak, że od teraz każda baza na której powstają odłamy typu MIUIPolska bedzie blokowac bootloader?

  Acid i team będą się starali, aby tak nie było. Miejmy nadzieje, że im się uda.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem metode ale musicie się spieszyć bo jak wyjdzie nowa wersja stabe to po ptakach!!!!.... Wystarczy przeflashować oficjalny stabe i później starą wersję dev zanim jeszcze blokowali :D Później można zarzucić jakiegoś moda typu xiaomi eu i nie ma już się co martwić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...