Skocz do zawartości

Popsuty telefon gdzie do serwisu


Santos_Ramirez

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dzisiaj zrestartowałem telefon i po czym nie uruchomił się normalnie tylko podobnie jak na załączonym filmiku:

 

W związku z tym mam kilka pytań:

Kupowałem telefon przez allegro i nie mam kontaktu ze sprzedawcą (nie odbiera telefonu ani nie odpisuje na emaile, prawdopodobnie zamawiał z jakiś zagranicznych stron ale nie mam numeru transakcji) czy w związku z tym jest możliwość naprawy w ramach gwarancji? jesli tak to gdzie powinienem odesłać?

Jaki polecacie polski serwis tych telefonów

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, daniel.wu napisał:

Serwis gwarancyjny oferuje Ci tylko i wyłącznie sprzedawca. W Polsce masz serwis ale pogwarancyjny, w MiCenter we Włoszech.

Napisane z Xiaomi Mi4 3GB RAM 16GB LTE

że co? Od kiedy MiCenter jest we Włoszech, bo chyba przespałem coś :o

Adres serwisu:
MiCenter
Bacciarellego 75A/4
51-649 Wrocław

Chyba jednak nic nie przespałem :D 

Ślij do MiCenter, nie specialnie masz wybór, a tyle się pisze o zakupach na allegro, heh...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Santos_Ramirez napisał:

Witam dzisiaj zrestartowałem telefon i po czym nie uruchomił się normalnie tylko podobnie jak na załączonym filmiku:

 

W związku z tym mam kilka pytań:

Kupowałem telefon przez allegro i nie mam kontaktu ze sprzedawcą (nie odbiera telefonu ani nie odpisuje na emaile, prawdopodobnie zamawiał z jakiś zagranicznych stron ale nie mam numeru transakcji) czy w związku z tym jest możliwość naprawy w ramach gwarancji? jesli tak to gdzie powinienem odesłać?

Jaki polecacie polski serwis tych telefonów

 

 

 

 

Tu masz serwis we Wrocławiu https://miuipolska.pl/serwis-miui-polska/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że nie powinienem kupować przez allegro ale wcześniej jak kupowałem inny telefon z Chin to dowalili mi cło i wyszło mnie drożej niż na allegro. Ale pojawiła się nadzieja gdyż odpisał sprzedawca. Jak się z nim nie dogadam, to odeśle do serwisu we Wrocławiu. Dziękuje za pomoc pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwis gwarancyjny oferuje Ci tylko i wyłącznie sprzedawca. W Polsce masz serwis ale pogwarancyjny, w MiCenter we Włoszech.

Napisane z Xiaomi Mi4 3GB RAM 16GB LTE

że co? Od kiedy MiCenter jest we Włoszech, bo chyba przespałem coś

Adres serwisu:
MiCenter
Bacciarellego 75A/4
51-649 Wrocław

Chyba jednak nic nie przespałem  

Ślij do MiCenter, nie specialnie masz wybór, a tyle się pisze o zakupach na allegro, heh...

Hahaha, kochany słownik. Oczywiście miałem na myśli Wrocław.

Napisane z Xiaomi Mi4 3GB RAM 16GB LTE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...