Recommended Posts

Witam, jestem tutaj nowy. Interesuje się kupnem Xiaomi RN3 i chciałbym się dowiedzieć czy podstawowa wersja systemu( bez żadnej ingerencji z mojej strony) jest wystarczająca? Nie przeszadzalby mi brak j.polskiego... nie chce grzebać przy telu z romem MiuiPolska, gdyż boje się "uceglenia" telefonu. Tel che zakupić na allegro od polskiego sprzedawcy z polską gwarancją. Powiedzcie mi coś więcej na ten temat np czy wydawane są jakieś aktualizacje? Z góry przepraszam za moje niedopatrzenia i "brak wiedzy". Myślę że ten tamt przyda się dla osób takich jak ja ;)

PS Co takiego posiada wersja od Miui Polska ( oprócz jezyka) w porównaniu z "oryginalną" ? 

Wersja Chińska nie jest zła w sumie. U mnie działa wszystko dobrze, nie mam na co narzekać. 

Miuipolska jest zoptymalizowane pod polskiego użytkownika. Poczytaj forum, pooglądaj recenzje a dowiesz się więcej o różnicach. 

• Like 1

Jak chcesz kupić w polsce i nie ingerować to nie kupuj od Królika aka. sklep tv-sat, czy coś w ten deseń.
Telefony od niego mają jakiś lewy system.

• Like 1

Co do tych z Polski to nie jestem pewien, zawsze kupowałem z Chin.
Ale jak zdecydujesz się kupić z zagranicy to polecam
xon24
Goldway (z aliexpress)
ibuygou
xiaomiforsale

Edited by slother

Zawsze możesz zapytać sprzedawcę czy ma oryginalny soft, ewentualnie o niego poprosić. U królika to chyba w zależności od dostawy. Miasto też egzemplarze które były z normalnym softem. 

Z checia bym kupił w chinach, nawet mam tam znajomego ale nie wiem jak z gwarancja ... wole z tym nie ryzykować, bo odsłanie na gwarancji do chin to jakieś ryzyko jest. A znajomy jej raczej nie zrealizuje

O widzisz ! To właśnie chciałem wiedzieć ... a w systemie dostępny tylko język chinski i ang ? I jesscze jedno, co z aplikacjami Google ? Trzeba pobrać pierwsze sklep Google play ze sklepu Mi ? 

Dostępny tylko angielski i dwa jakieś chińskie. Aplikacje google instalujesz za pomocą googleinstaler.apk. Do znalezienia przez Google albo gdzieś na forum było 

• Like 1

To poradzę sb. Chciaz słyszałem że ze sklepu mi (?) też jakoś można... rozumiem ze wszystkie aplikacje typu messenger, fb dzialaja bez problemu  ? I czy są wgl jeszcze tego typu utrudnienia lub znaczące wady ? Co do ang to js spokojny bo podobno js przetłumaczony dobrze jak na chiński sprzęt ;) 

Mi tam np angielski nie przeszkadza. 

Co do aplikacji to wiem że czegoś nie dało się pobrać - było napisane, że nie jest zgodna z urządzeniem ale w tym przypadku pobierasz plik .apk z google i normalnie instalujesz. Nie pamiętam jaka była to aplikacja w moim wypadku. 

• Like 1

Czyli wszystko w prosty sposób do obejścia ;) dzięki wielkie, jak bd mial jeszcze pytania to bd pisał ^^ 

Guest
This topic is now closed to further replies.