Skocz do zawartości

Problem z instalacją SuperSu


onbluer

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Mam zainstalowany MIUI w wersji 5.12.31. Po aktualizacji do tej właśnie wersji, pobranej z MIUI Polska, straciłem prawa roota. Zainstalowałem więc najnowszą wersję SuperSu (pobraną z oficjalnej strony) przez TWRP. Po tej operacji i restarcie, system się nie uruchamia. Wyświetla się logo MIUI i dalej nic. Czekałem ponad 15 minut i system się nie uruchomił. Musiałem postawić go na nowo. Jak wgrać zatem SuperSu przez recovery?

Będę wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instalujesz supersu normalnie ze sklepu, uruchamiasz i potem chyba bedzie chcial zainstalowac jakies biblioteki, zgadzasz sie ale operacja nie powiedzie sie. Idziesz do miuiowej aplikacji od roota (panel sterowania--uprawnienia--dostep do root) i dajesz roota aplikacji supersu. Znowu uruchamiasz supersu, instalujesz biblioteki, potem reset telefonu i gotowe.

Edytowane przez redminote2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewałbym się, że rozwiązanie tego problemu będzie takie banalne. Szukałem opcji nadania uprawnień root dla SuperSu w ustawieniach systemu, tymczasem znajduje się ona w "Panelu Sterowania". Całkowicie wyleciało mi to z głowy. Zainstalowałem już pomyślnie SuperSu. Wszystko działa jak należy. Dziękuję za pomoc. d6298739bf17d63d46f9b164883821a5.jpg

95e6531d7f5cadaa841d97730a2d75b7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...