Jump to content

onbluer

Użytkownicy
 • Posts

  19
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

onbluer's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. Od ostatniej aktualizacji firmware, znów pojawiły się problemy z synchronizacją.
 2. Nowa wersja MiFit rozwiązuje wszelkie problemy z synchronizacją.
 3. Jest postęp. Przez cały dzisiejszy dzień, również nie miałem problemów z synchronizacją. Wszystko działa jak należy. Jestem pod wrażeniem
 4. Powiem Wam, że dziś nie miałem ani jednego problemu z synchronizacją z MiFitem.
 5. Dokładnie. W moim przypadku też tylko restart pomaga. Dziś postawiłem na nowo system, jednak problem nie zniknął. Zainstalowałem więc Mi Band Notify i jak narazie wszystko jest ok. Uważam, że problem leży po stronie Mi Band Tools. Zauważyłem także, że jeśli ustawię alarm w MiFit, to wibracja pojawi się nawet gdy wyłączę Bluetooth. To na plus. Przynajmniej nie muszę mieć cały czas włączonego BT. Mi Band Tools był w tym lepszy od Mi Band Notify, że przed włączeniem alarmu, uruchamiał BT i nawiązywał połączenie z opaską.
 6. @flamner mam dokładnie ten sam problem. Na poprzedniej wersji MIUI było wszystko ok. Jakieś rady?
 7. Nie chcę jej sprzedać. Chciałbym po postu w końcu jakoś okiełznać jej konfigurację. Najbardziej denerwują mnie te problemy z synchronizacją. Naprawdę nie macie pomysłów jak rozwiązać ten problem?
 8. Nie jestem zadowolony z tej opaski. Jak dla mnie lipa po całości. Straciłem już do niej cierpliwość.
 9. Zainstalowałem MiFita z Marketu i nadal mam problem z synchronizacją opaski, gdy po jakimś czasie uruchamiam aplikację i chcę zaktualizować wyniki. W Mi Band Tools i Mi Band Notify wszystko jest w porządku. Gdzie może leżeć przyczyna problemów z MiFitem? Sprawdzałem wiele wersji i na każdej mam ten sam problem. Już tracę nadzieję, że kiedykolwiek będzie to dobrze działać. Zaczynam żałować pieniędzy wydanych na Mi Banda. Próbowałem już wszystkiego. Macie jeszcze jakieś pomysły. Mam ten sam problem. Z jednej nocy dostaję wyniki, z drugiej już nie.
 10. Jednak mi też to nie pomogło. Na dodatek ostatnio pojawiły się problemy z funkcją monitorowania snu i budzenia. W Mi Band Tools i Mi Band Notify wszystko jest w porządku. Gdzie może leżeć przyczyna problemów z MiFitem? Sprawdzałem wiele wersji i na każdej mam ten sam problem.
 11. Faktycznie pomogło Naprawdę nie wiem jak Ci dziękować.
 12. Mam podobny problem. Dokładnie chodzi o synchronizację z MiFitem.
 13. Nie spodziewałbym się, że rozwiązanie tego problemu będzie takie banalne. Szukałem opcji nadania uprawnień root dla SuperSu w ustawieniach systemu, tymczasem znajduje się ona w "Panelu Sterowania". Całkowicie wyleciało mi to z głowy. Zainstalowałem już pomyślnie SuperSu. Wszystko działa jak należy. Dziękuję za pomoc.
 14. Cześć. Mam zainstalowany MIUI w wersji 5.12.31. Po aktualizacji do tej właśnie wersji, pobranej z MIUI Polska, straciłem prawa roota. Zainstalowałem więc najnowszą wersję SuperSu (pobraną z oficjalnej strony) przez TWRP. Po tej operacji i restarcie, system się nie uruchamia. Wyświetla się logo MIUI i dalej nic. Czekałem ponad 15 minut i system się nie uruchomił. Musiałem postawić go na nowo. Jak wgrać zatem SuperSu przez recovery? Będę wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam.
 15. Dokładnie tak, może być budzik. Chodzi mi o to, żeby miał również zastosowanie w trakcie dnia. Odtworzenie jednego dźwięku i wibracji co określony czas. Ćwiczę świadomy sen. Potrzebuję takiej aplikacji do przypominania o testach rzeczywistości. Nie polecajcie mi tylko aplikacji z marketu konkretnie do tego celu, ponieważ już je sprawdzałam i nie spełniają moich oczekiwań.
×
×
 • Create New...