Skocz do zawartości

Mi4 problem z systemui


bettypasja

Rekomendowane odpowiedzi

Do formatu nie trzeba innych plików.

3 opcje zależnie od stopnia problemu.

- w Mi4 masz dwa systemy. Przełącz sie na drugi wchodząc do recovery. (z wyłączonego telefonu przycisk Power + Głośnośc góra) a potem English > Reboot > Reboot to system (bez napisu latest). Powinnaś wrócić do sprawnego systemu na poprzedniej wersji MIUI. Możesz wtedy zaktualizować MIUI o nową wersję ponownie przez Updater.

- jak problem nadal występuje to ponwnie w recovery: English > Wipe & reset > Wipe cache

- jak problem nie ustąpił po powyższych to niestety factory reset: English > Wipe & reset > Wipe userdata (tu tracisz dane użytkownika typu sms czy aplikacje).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż. No nie brakuje "speców" od Xiaomi. 

Ja bym sugerował zrobić format telefonu. To "nowy" telefon tak? To nie ma za dużo tam ważnych rzeczy? To recovery może zostać. Najwyżej się nadpisze po instalacji miuipolska. 

To tak. W recovery daj wipe data (tylko nie system!) i wyjdź poziom wyżej do Reboot. System powinien wstać. Będzie czysty bez danych użytkownika. Potem już pobierz z MIUIPolska aktualną wersję MIUI (5.12.4) i zainstaluj przez aplikację Aktualizacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos spieprzylam... wszystko zrobilam tak mysle zgodnie z instrukcja a jednak telefon sie uruchamia,pojawia sie piekne logo MIUI POLSKA i koniec nic wiecej sie nie dzieje.

Teraz tylko jak wchodze w recovery to mam to menu o ktorym byla mowa na poczatku.

Kurcze a juz myslalam ze mi sie udalo jak sie uruchamial na poczatku. Niewiem co teraz :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...