Skocz do zawartości

MI Note 3 Prime vs LG Flex 2 vs Asus Zenfone 2 4GB


xSkyer

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

Waham się między tymi trzema smartfonami: MI Note 3 Prime vs LG Flex 2 vs Asus Zenfone 2 4GB

Oto linki do aukcji, na których je znalazłem:

http://allegro.pl/xiaomi-redmi-note-3-prime-32gb-szklo-etui-z-pl-i5852877292.html

http://allegro.pl/lg-g-flex2-flex-2-h955-lte-titan-black-8core-13mpx-i5879366181.html

http://allegro.pl/asus-zenfone-2-ze551ml-dual-4ram-32-gb-etui-szklo-i5864738051.html

W Note 3 Prime kusi mnie czytnik linii papilarnych, który mam w S6, ale z drugiej strony Zenfone ma więcej RAMu i nie jestem pewien z tym 1 rokiem gwarancji (Note 3). Ktoś z Was wie, który będzie najlepiej zbalansowany moc procesora=pamięć operacyjna?

Edytowane przez xSkyer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redmi* Note 3, nie Mi Note 3, taka mała poprawka, co do tematu, serio odczujesz różnicę między 3, a 4Gb ram? Bo ja aktualnie nie odczuwam między 2, a 3 :D, ale jeżeli masz S6 to raczej nie szedłbym w serię Redmi, a raczej kupiłbym coś z Mi, no i polecam przejrzeć forum, a tym bardziej dział "opinie o sprzedawcach", tam masz wszelkie opinie na temat sprzętu Xiaomi sprzedawanego w Polsce, ue czy chinach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, xSkyer napisał:

Zaledwie dwa tygodnie jestem z S6 i tylko przyzwyczaiłem się do czytnika linii papilarnych. Są jeszcze jakieś modele, które je mają?

To po dwóch tygodniach masz dosyć S6 i szukasz innego fona?? Przecież to flagowiec sansunga. Aż taki badziew to jest?? I do tego patrzysz na budżetówkę xiaomi RN3??

Coś tu nie gra....

Tak jak napisał Nezumi powinieneś bardziej patrzeć w serie MI. No chyba że S6 jest taki beznadziejny, bardziej niż myślałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie nowe samsungi mają słaby zasięg na LTE przynajmniej w mojej okolicy gdzie routery łapią bezproblemowo. Przez to nie można się często do mnie dodzwonić.

Interesuje mnie ten czytnik linii papilarnych, a Dokładać do Sony Z5 nie zamierzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli aż tak Ci zależy na czytniku, poczekać na Mi5 (nikt nie wie kiedy dokładnie będzie), albo nastawić się na to, że kupujesz telefon budżetowy (chwilowo bez PL MIUI)... W LG Flex 2 bym nie szedł, Asus, nie ukrywam, bardzo ładnie się prezentuje. Jeżeli by "olać" czytnik to polecam MiNote/MiNotePro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki ale wraz ze słabnięciem sygnału fon przechodzi z LTE na 3G a potem na 2G. Jak nie można się do ciebie dodzwonić to nie że S6 ma słaby zasięg na LTE tylko ma problem w ogóle. Bo powinieneś normalnie gadać na 3G lub 2G ( oczywiście jakość rozmów w dół). Może coś z nim ogólnie jest nie tak albo masz takie miejsce, że inny fon też może mieć problemy. Przed zakupem bym to zbadał. Ja bym olał czytnik i kupił MiNote lub poczekał na MI5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MD13 napisał:

Oki ale wraz ze słabnięciem sygnału fon przechodzi z LTE na 3G a potem na 2G. Jak nie można się do ciebie dodzwonić to nie że S6 ma słaby zasięg na LTE tylko ma problem w ogóle. Bo powinieneś normalnie gadać na 3G lub 2G ( oczywiście jakość rozmów w dół). Może coś z nim ogólnie jest nie tak albo masz takie miejsce, że inny fon też może mieć problemy. Przed zakupem bym to zbadał. Ja bym olał czytnik i kupił MiNote lub poczekał na MI5.

Cały czas jedna kreska LTE. Po restarcie i przy próbie zadzwonienia do kogoś, automatycznie przełącza do 3G, gdzie jest pełny zasięg.

Sam już nie wiem... Wydajnościowo Mi 4c jest lepsze od Redmi Note 3 Prime?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, xSkyer napisał:

Cały czas jedna kreska LTE. Po restarcie i przy próbie zadzwonienia do kogoś, automatycznie przełącza do 3G, gdzie jest pełny zasięg.

Sam już nie wiem... Wydajnościowo Mi 4c jest lepsze od Redmi Note 3 Prime?

Tak, Snap 808 jest lepszy od 801, a X10 jest mniej więcej na poziomie 801. Co do LTE, no to przecież normalne, że Cię przy dzwonieniu zrzuca do 3G, w Polsce nie mamy VoLTE, LTE służy tylko do SMS/Internet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asus przynajmniej w pierwszej serii Zenfone miał świetną konstrukcję anteny. Genialny zasięg tam gdzie inne telefony wymiękały. Teraz mam oppo i nie jest już tak rewelacyjnie więc jeśli Asus nie zepsuł anteny w drugiej serii a zależy Ci na zasięgu to powinien być dobry wybór. Wsparcie producenta też jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...