Skocz do zawartości

Problem z działaniem wyświetlacza i baterią


Bobi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

2 Tygodnie temu kupiłem Redmi Note 2. Mam pewien problem. Czasami gdy ktoś do mnie dzwoni nie jestem w stanie odebrać. Ekran nie reaguje. Próbowałem wyłączyć ekran i włączyć ponownie ale nadal brak reakcji. Czy ktoś spotkał się z tym problemem i/lub wie jak go rozwiązać? Ponad to chciałem również zapytać czy to normalne, że bateria potrafi mi zejść w całości (od 100% do 0) w trakcie godzinnego przeglądania internetu? Wyświetlacz zużywa ogromną ilość baterii i nie wiem czy to normalne. Nigdzie nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi.

Edytowane przez Bobi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem w polskim sklepie internetowym. Wydaje mi się że mam polskie Miui wersję 5.10.8. Chyba że chodzi o co innego, nie jestem zbyt obeznany w takich sprawach z telefonami. Próbowałem na początku jeszcze zainstalować tutaj z miuipolska, bo jest nowsza wersja jakaś niż ta co mam wgraną, ale jakoś mi błąd wywalało. Nie wiem czy dobrze się za to zabrałem.

Edytowane przez Bobi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do baterii to mi przez stockową ładowarkę pry 25% i podłączeniu ładowania jest napisane 5h. Trochę dziwne. Czasie. Też przy używaniu telefonu pod ładowarką spadnie o 1% a nie wzrośnie. Czyżby ładowarką uległa uszkodzeniu?

Co do ekranu też zauważamy efekt zamarzania aplikacji w chwili przyjścia powiadomienia np. Pomaga wygaszenie i wzbudzenie ekranu dopiero. A taki Fajny był to telefon.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy pierwszym ładowaniu tak miałem że szybciej spadało niż się ładowało jak używałem. To była zagraniczna ładowarka z przejściówką, więc to pewnie przez to. Wyłączyłem i naładowałem ale już po pierwszym naładowaniu wytrzymał Tylko 5 godzin użytkowania.  Teraz używam zwykłej od starego telefonu i jest dobrze. Ale rozładowuje się zbyt szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...