Skocz do zawartości

Motywy SMS, Dialer


Dziara25

Rekomendowane odpowiedzi

41 minut temu, Dziara25 napisał:

Witam, dlaczego zmieniając motyw SMS czy dialera na jakiś czarny w miui v7  tło zostaje zmienione tylko dla połowy aplikacji? Błąd miui czy co? Restart telefonu nie pomaga. Z jasnymi motywami nie ma problemu wiec co jest grane? 

Nie mam pojęcia o czym piszesz... Mam ciemny dialer i apke SMS, wystarczy pobrać dobry motyw... Może jakieś screeny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radzę uważać na te wszystkie motywy. Ostatnio przez jeden z nich (z takim zegarem retro i kłódeczką w ekranie blokady) musiałem wchodzić w recovery i czyścić cache, bo nie szło telefonu odblokować (nie reagował w ogóle dotyk).
Nie wyobrażam sobie w tym przypadku zwykłego użytkownika, który nie wie co to znaczy recovery...a motywy są udostępniane dla wszystkich.

W ogóle to jakieś niedopracowane są. Co motyw, to albo ekran blokady po angielsku, albo rozjechane ikony w dialerze, zdarzają się też dość często chińskie znaczki.
Jest tam nawet jeden motyw (ios concept bodajże) który nadpisuje tłumaczenie aplikacji zegara.

Powinni je jakoś sortować co do modeli telefonów (rozdzielczości) bo rzadko który motyw jest idealnie spasowany tak jak te systemowe co są w MIUI. Najczęściej się rozjeżdża ikona słuchawki w dialerach, układ kolorów (jak wspominasz w pierwszym poście).
Wszystko wrzucone do jednego kosza, bałagan totalny tam.

Edytowane przez lg4xhd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są oczywiście też idealnie dopasowane motywy do telefonu, szczególnie autumn colors, diwali with Mi, ten nowy Snow Fairy.
A te wymienione przeze mnie wg. Ciebie są byle jak, czy porządne ? Jak to rozumieć?

Bo u mnie na mi3/4 wpasowują się idealnie w interfejs.

Mogliby je jakoś pogrupować do modeli lub chociaż rozdzielczości, wtedy nie byłoby pewnie problemów.

 

//Z25: pisząc odnosiłem się tylko do pierwszego postu z tego wątku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.12.2015 at 10:44, lg4xhd napisał:

Radzę uważać na te wszystkie motywy. Ostatnio przez jeden z nich (z takim zegarem retro i kłódeczką w ekranie blokady) musiałem wchodzić w recovery i czyścić cache, bo nie szło telefonu odblokować (nie reagował w ogóle dotyk).
Nie wyobrażam sobie w tym przypadku zwykłego użytkownika, który nie wie co to znaczy recovery...a motywy są udostępniane dla wszystkich.

W takim przypadku po to własnie powstała funkcja odblokowania ekranu za pomocą klawiszy wstecz + vol+... ;p zwykły użytkownik po przeczytaniu faq i kilku innych przydatnych artykułów o funkcjach MIUI powinien to wiedzieć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 4.12.2015 at 15:22, Nezumi napisał:

Wystarczy po zmianie walnąć restart i przestaje przymulać :D. Serio mega motyw :D.

Fajne te sezonowe motywy od xiaomi, ale maja jeden zasadniczy minus - brak skrótów z ekranu blokady i problem z wyświetlaniem powiadomień. Dla mnie najlepszym motywem jest ten domyślny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...