Skocz do zawartości

Siatka Aplikacji


sebad

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jestem szczęśliwym posiadaczem Redmi Note 2. Wcześniej używałem również MIUI, ale na telefonie Overmax Vertis 01. Ekran Redmi Note 2 jest duży i ma wysoką rozdzielczość, dlatego brakuje mi możliwości zmiany siatki aplikacji na pulpitach. Chodzi mi o to, żeby była możliwość ustawienia siatki 5x5, 6x6, 7x7 etc. Taką możliwość miałem w romie MIUI na Vertisa. Uważam, że przez to marnuje się sporo miejsca na pulpicie, a ikonki są zbyt duże. Mam wrażenie, że zamiast zwiększyć możliwości customizacji w nocych wersjach MIUI, te zostały zmniejszone.

Z tego co się dowiedziałem jest możliwość tego typu zmian, ale trzeba mieć zainstalowane WSMTools. Niestety na chwilę obecną nasze urządzenie nie jest wspierane. Może ktoś zna inną możliwość.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

custom launcher ;P np. nova i nic nie zrobili z  nowa wersja po prostu miales jakis port a nie miui ;P

Może i port, ale wyglądał praktycznie jak oryginalny :) Co do opcji o której wspomniałem po naciśnięciu przycisku menu pojawiały się opcje launchera i wyglądało to jak na screenie. Może autorzy pokusili by się o zrobienie takiej funkcjonalności :)

 

Screenshot_2015-10-28-19-29-33.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...