radier Opublikowano 10 Czerwca Opublikowano 10 Czerwca Znalazłem też ciekawy post w kontekście F8 Ultra: https://www.facebook.com/groups/1368102726862365/posts/2820465851626038/ Czy faktycznie coś się smaży, jeśli chodzi o dodanie obsługi pasma 6 GHz dla Wi‑Fi?
Master Opublikowano 10 Czerwca Opublikowano 10 Czerwca (edytowane) Ja u siebie mam podłączenie do 7ki ... To pasmo jest mi do niczego nie potrzebne - a ze fon nie obsługuje tego pasma w tej chwili to nawet nie wiedziałem ... 🙃 Ogolnie jesli chodzi o sieć wifi to nie mam zastrzeżeń ... Ladne szybkie stabilne polaczenie cały czas i brak problemów z vowifi jak to było poprzednio ... Na wifi spokojnie wyciagam pelna przepustowosc tego co mam z kablówki 🙃 Edytowane 10 Czerwca przez Master
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się