Skocz do zawartości

Mi4 - Wyłączony ekran przy połączeniu przychodzącym


goldstarr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam problem, mianowicie podczas połączenia przychodzącego po otwarciu klapki od flip covera ekran nie zapala się. Telefon jest ciągle wygaszony i dopiero przycisk odblokowania go rozświetla.

 

Dokładniej to smartfon jest noszony we flipcasie, sytuacja wygląda następująco:

Flip case jest zamknięty - > połączenie przychodzące -> otwieram futerał -> ekran się nie włącza, jest czarny, nie widać kto dzwoni (muszę nacisnąć przycisk zasilania aby się włączył)

Flip case otwarty, ekran zablokowany - > połączenie przychodzące -> nie ma problemu, ekran się włącza, widać kto dzwoni i wszystko jest jak powinno być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chociaż żeby się świecił i pokazywał kto dzwoni. Ktoś dzwoni otwieram klapkę i ekran jest czarny że nawet nie wiem kto dzwoni i nie mam ekranu odbierania połączeń. Już prościej chyba nie idzie opisać sytuacji.

Edytowane przez Grzegorz Lewandowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym że ja teraz mam opcje Smart Cover wyłączoną i jak zasłaniam czujnik to ekran mi się nie wygasza A z tego co napisałeś to powinien. Bardo dziwna sytuacja bo powinien telefon normalnie pokazywać kto dzwoni po otwarciu klapki. Wydaje mi się że to jest jakiś bug a nie problem moich ustawień.

Może ktoś to jeszcze sprawdzić kto używa flip.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZduneX25 czy nie uważasz, że jest to nieprawidłowe działanie ?? Dlaczego skoro opcja smart cover jest wyłączona on reaguje na sygnał z czujnika zbliżeniowego. Idąc tym trybem jeżeli nie masz flip covera i wyłączoną opcję smart cover to gdy dzwoni ci telefon w kieszeni po wyjęciu nic nie widzisz oprócz czarnego ekranu, nawet nie wiesz kto dzwoni ??? Nie wydaje mi się żeby to było prawidłowe działanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...