Jump to content

goldstarr

Użytkownicy
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About goldstarr

 • Rank
  Użytkownik

Informacje osobiste

 • Płeć
  Nipowiem!

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Mi4 LTE

Recent Profile Visitors

444 profile views
 1. Nie może to być normą skoro kolega Tomek pokazał filmik w którym dźwięk jest normalny. Zastanawiam się też nad odesłaniem telefonu do Chin....tylko czy to coś da ??
 2. Witam, czy jest ktoś w stanie na tym forum pomóc z problemem pisku w filmach czy pozostaje wysłać ten telefon w piz... do chin na gwarancję ???
 3. Mam dokładnie ten sam problem. Znalazłeś może jakieś rozwiązanie???
 4. Mam dokładnie ten sam problem z piskiem w filmach. Poradziłeś sobie jakoś z tym problemem??
 5. ZduneX25 czy nie uważasz, że jest to nieprawidłowe działanie ?? Dlaczego skoro opcja smart cover jest wyłączona on reaguje na sygnał z czujnika zbliżeniowego. Idąc tym trybem jeżeli nie masz flip covera i wyłączoną opcję smart cover to gdy dzwoni ci telefon w kieszeni po wyjęciu nic nie widzisz oprócz czarnego ekranu, nawet nie wiesz kto dzwoni ??? Nie wydaje mi się żeby to było prawidłowe działanie.
 6. Niestety to nie jest rozwiązanie problemu który mnie strasznie wkur..... Nie wierzę że nikt więcej na tym forum nie ma takiego problemu.
 7. A ja niestety mam tak cały czas że nie widać kto dzwoni. Strasznie wkurzające.
 8. Też masz flip i przy połączeniu przychodzącym nie widzisz kto do ciebie dzwoni??
 9. Z tym że ja teraz mam opcje Smart Cover wyłączoną i jak zasłaniam czujnik to ekran mi się nie wygasza A z tego co napisałeś to powinien. Bardo dziwna sytuacja bo powinien telefon normalnie pokazywać kto dzwoni po otwarciu klapki. Wydaje mi się że to jest jakiś bug a nie problem moich ustawień. Może ktoś to jeszcze sprawdzić kto używa flip.
 10. Ale chociaż żeby się świecił i pokazywał kto dzwoni. Ktoś dzwoni otwieram klapkę i ekran jest czarny że nawet nie wiem kto dzwoni i nie mam ekranu odbierania połączeń. Już prościej chyba nie idzie opisać sytuacji.
 11. Celowo mam wyłączoną opcję Smart Cover ponieważ nie chcę żeby się odblokowywał od razu przy otwarciu klapki.
×
×
 • Create New...