Sign in to follow this  
daredevil944

Wgranie MIUI v7 na MIUI v5 (26.0.0)

Recommended Posts

Od dłuższego czasu mam v5, czytałem kilka opinii na temat v7, i po tym jak działa mój staruch postanowiłem mu dać drugą szansę. Przeczytałem podpięte tematy z instalacją MIUI, niestety gubię się w tym wszystkim, szukam pomocy od zera, nie wiem jak zabrać się za wgrywanie, co ściągnąć, jakich programów użyć, i co muszę wiedzieć o telefonie żeby się za to zabrać?

z tego co pisał Numb w innym temacie "4. Obecnie jednak polecałbym Ci przejść na najnowszy MIUI 7, pobierając odpowiedni zip i wskazując go w aplikacji Aktualizacje. Jest on sprzed tygodnia. "

wystarczy sciagnac zip i wgrac MIUI v7 przez aktualizację? Wydaje się to zbyt proste, żeby było prawdziwe  :mad: 

Edited by daredevil944

Istnieje możliwość błędów, ale po to jest kopia. Najlepiej w TWRP, chyba że masz zip z V5. Jeśli masz TWRP to musisz wgrać 2.8.4.0, na 2.5 nie wejdzie ROM.

mam problem, zrobiłem odceglanie i wszystko ok, teraz chcę zrobić ostatni krok z odceglanie Gdy pojawi się zielony pierścień, możesz wyłączyć SP Flash Tool, uruchomić telefon i wgrać MIUI Polska metodą 1.

http://miuipolska.pl...iaomi-red-rice/

zrobie dwa punkty 

1. Wyłączamy telefon, a następnie włączamy, przytrzymując kombinację klawiszy Vol- i Power. Zobaczymy następujące menu z wyborem recovery , fastboot lub normalnego trybu (restart do systemu).
  2. Klawiszem Vol- przenosimy strzałkę na Recovery Mode, a następnie zatwierdzamy klawiszem Vol+.

i wlacza mi sie mi-recovery, nie wiem co z tym zrobić?

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this