Skocz do zawartości

CM12 i MUI 5.9


m1si0

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

Nie chciałem zaśmiecać forum z telefonami dlatego piszę tutaj. Czy może ktoś mnie nakierować lub wytłumaczyć jak krok po kroku zainstalować TWRP albo CW, następnie CM12 albo MUI (Czy oba instaluję tak samo?) Obecnie mam na pokładzie 5.2.27 i nie wiem z czym to się jje... Tel przyszedł dzisiaj (MI4) a nie chciałbym już na samym początku go uceglić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MUI?! Yyy...

Jeśli chcesz zostać nadal na MIUI, nie zmieniasz recovery, tylko zostawiasz stockowe Mi-Recovery. Jak zaktualizować wtedy system do najnowszej wersji - kłania się FAQ i instrukcje na miuipolska.pl.

Jeśli chcesz CM12, instalujesz CWM, czy inny custom... Trzeba pobrać odpowiednie custom recovery pod Mi4(wygogluj) , nazwać plik z CWM - update.zip, zainstalować z aplikacji aktualizacje w telefonie (to jest jedna z ikon na pulpicie). Po reboocie masz inne recovery i możesz instalować inne ROMy

Mi4 / sMIUI / Tapatalk

Edytowane przez kulig007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za pomoc. Wziąłem telefon dopiero co, ale bardzo długo bawiłem się z tabletem i różnymi systemami i jakoś tak wypadło że CM przypadł mi bardzo do gustu. Stąd też moje pytanie - jak i z czym. Ale czytając Wasze wypowiedzi zostanę na razie przy MIUI - zobaczę jak się na tym "siedzi".

 

-----2015-09-24 6:45-------

Przetestowane. Systemik MIUI naprawdę - rewelacja jeśli chodzi o intuicyjność, wygląd czy nawet szybkość działania. Jak na razie boli mnie w tym systemie tylko jedno - jego pamięciożęrność. CM12 zjada jakieś 400-500MB, zaś MIUI 7 1,2-1,3GB. Różnica jest porażająca. Ciekawe jakby to było z 2GB na pokładzie....

Edytowane przez m1si0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...