Skocz do zawartości

Różnice między 16GB a 32GB prime. MMS dual sim. Pytania przed zakupem.


homman

Rekomendowane odpowiedzi

Moja dziewczyna kupiła wersje 32gb bo bała się ze w 16gb będzie źle działać w Polsce internet.. Wyczytala ze są dwa modele 16gb gdzie jeden działa normalnie w Polsce a drugi nie... Dowiedziała się ze 32gb jest International i jest jedną wersja która działa na cały świat i ma teraz 32gb bo bała się ze Chińczyk może wysłać jej przez omylke zła wersje 16gb...

Ja tam nie widzę aby było 10k więcej w antutu.. Jest około 50k

Wysłane z mojego MX4 przy użyciu Tapatalka

Na jakim romie koło 50 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój prime to wgl jakoś wariuje z tym antutu, w sumie w gry wymagajace nie gram i jestem zadowolony z plynnosci telefonu, ale na stockowym romie mial 46k+ pozniej na miuipolska 43k+ a teraz na tym samym romie miuipolska 38k+...Tylko ten ostatni test robilem z zakotwiczonymi aplikacjami w tle, nie wiem czy robi to roznice. Czekam na opinie o dzisiejszej aktualizacji i moze ją zainstaluje i wypróbuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu ludzie przestańcie się tak ślepo patrzyć w te wyniki AnTuTu ;-; Ja na Mi4 raz mam 47k, a raz 55k, AnTuTu nie jest żadnym pewnym sposobem na sprawdzenie ani płynności, ani mocy urządzenia. Działa Ci? Nie zwiesza się? Wszystko śmiga? To na cholerę się czepiać jakichś tam pkt w Antutu ;-;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu ludzie przestańcie się tak ślepo patrzyć w te wyniki AnTuTu ;-; Ja na Mi4 raz mam 47k, a raz 55k, AnTuTu nie jest żadnym pewnym sposobem na sprawdzenie ani płynności, ani mocy urządzenia. Działa Ci? Nie zwiesza się? Wszystko śmiga? To na cholerę się czepiać jakichś tam pkt w Antutu ;-;

Zioom napisałem, że nie gram w gierki jakies tam wymagajace i jestem zadowolony z plynnosci, moj wpis wlasnie potweirdza to, ze antutu nic nie mówi konkretnego, bo raz jest tak a raz tak. Kazdy swoje wnioski moze wyciagnac. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mmsy na 2g odbiera, choć na początku był problem, ale acid dał rozwiązanie 

http://miuipolska.pl/forum/topic/6118-xiaomi-redmi-note-2-hit-czy-kit/?p=77661

Mogę prosić jakieś szczegóły?

Niestety ten wątek został skasowany...

 

edit:

OK, Wujek Google pomógł.

W przypadku PLAY, MMS odbiera się prawidłowo, pod warunkiem że komórka jest w sieci play. 

Jeśli się przełączy na inną, to nie odbierze - trzeba włączyć roaming i nadać apce SMS uprawnienia do niego.

Edytowane przez steev
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...