Jump to content

Xiaomi Mi 10 Pro - MIUI 14 Polska / Xiaomi.eu stabilne - V14.0.3.0.TJACNXM - Android 13

Recommended Posts

Wątek poświęcony ostatniej (najświeższej) aktualizacji stabilnego MIUI Polska / Xiaomi.eu dla telefonu Mi 10 Pro (nazwa kodowa: cmi).

Link do pobierania ROMu:

https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv14/xiaomi.eu_multi_MI10Pro_V14.0.3.0.TJACNXM_v14-13.zip/download

ROM można zainstalować zarówno w trybie Recovery (TWRP), jak i Fastboot. Poradnik: https://miuipolska.pl/jak-zainstalowac-xiaomi-eu-miui-polska/

Proszę o merytoryczną dyskusję, związaną ściśle z tematem wątku.

Zainstalowałem przez Fastboot.na Mi10 jestem w Play zmiany w stosunku do 14.0.2.0.TJBCNXM - Android 13

- MMS zaczęły działać

- Niestety aktywacja PKO wyrzuca błąd:: Aktywacja na urządzeniu bez karty sim jest niemożliwa.  A na poprzedniej wersji działała bez zarzutu

- nadal nie działa jakość rozmów VoLte  trzeba je wyłączyć aby widzieć nr dzwoniącego.

Panowie trochę za dużo tych błędów ta wersja nie powinna się nazywać Stabilną.

Bez urazy nowsza wersja powinna naprawiać stare błędy a nie psuć coś co już działa. Bez działających płatności to zwykły ........... 

Jeśli jest jakiś sposób na przywrócenie płatności proszę o info

Małe sprostowanie jednak dało się uruchomić aplikacje  PKO

Pomogło odinstalowanie i zainstalowanie ponowne. :)

Przy drugim zainstalowaniu wyrzuciło ze instaluje na innym urządzeniu i najpierw trzeba wyrejestrować poprzednie.

Po wyrejestrowaniu poprzedniej instalacji zadzwonili z kodem aktywacji.

Więc aplikacje udało się aktywować teraz tylko musze sprawdzić płacenie zbliżeniowe