Skocz do zawartości

Xiaomi Mi 10 - MIUI 14 Polska / Xiaomi.eu stabilne - 14.0.3.0.TJBCNXM - Android 13


Rekomendowane odpowiedzi

Wątek poświęcony ostatniej (najświeższej) aktualizacji stabilnego MIUI Polska / Xiaomi.eu dla telefonu Mi 10 (nazwa kodowa: umi).

Link do pobierania ROMu:

https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv14/xiaomi.eu_multi_MI10_V14.0.3.0.TJBCNXM_v14-13.zip/download

ROM można zainstalować zarówno w trybie Recovery (TWRP), jak i Fastboot. Poradnik: https://miuipolska.pl/jak-zainstalowac-xiaomi-eu-miui-polska/

Proszę o merytoryczną dyskusję, związaną ściśle z tematem wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testuję od kilku dni. Na razie bez zarzutu. Dziękuję za udostępnienie.

VoLTE uruchomiłem, VOWiFi nie udało się uruchomić.

W porównaniu do custom romów na pewno lepiej działa automatyczna jasność oraz czytnik odcisków palca (o niebo lepiej).

Bateria w normie choć chyba wymienię na Noxon (ktoś używał?).

 

 

Edytowane przez maniek21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta wersja i poprzednia ma bardzo zamulającą aplikację połączenia. Odebranie zajmuje kilka sekund zanim mogę przełączyć na głosnik. Często komunikat że nie odpowiada kliknij żeby zakończyć. W tej wersji MMS już działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wam się udało uruchomić VoLte? Ja musiałem wyłączyć aby widzieć nr dzwoniącego. MMS i płatności zbliżeniowe działają. Ja wymieniłem baterie na Aliexpres NOHON (https://pl.aliexpress.com/item/1005004217526046.html?spm=a2g0o.order_list.order_list_main.236.21ef1c24ewxwuc&gatewayAdapt=glo2pol)  Po kilku ładowniach AccuBattery pokazało pojemność nawet trochę większa od oryginalnej 4923 mAh.

Screenshot_2023-05-03-02-00-31-500_com.digibites.accubattery.jpg

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, rozwiązanie z linku działa nawet z Play. Mam identyfikację dzwoniącego. Szkoda że po tylu latach dopiero teraz trafiłem na to rozwiązanie. Nie poolecam się męczyć z volte W Play. Podczas rozmowy, połączenie oczekujące powoduje że rozmówca przestaje nas słyszeć i trzeba dzwonić ponownie.

Edytowane przez wolver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Cześć.

Miał ktoś problem samoistnych, losowych restartów ?

Podczas korzystania telefon potrafi się przerestartować. Mam wrażenie, że najczęściej dzieje się to po uruchomieniu aparatu.

Na pewno nie wina baterii bo nowa. ROM instalowany z jednoczesnym formatowaniem 'Data'. Rozszerzenie pamięci wyłączone. Ma ktoś jakiś pomysł ? Na MIUI 13 tego nie było 😕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Netoper napisał(a):

Nowa bateria to nie oznacza, że.jest sprawna a szczególnie chińczakowe zamienniki.
Jeśli na 13 było ok, a teraz do rzyci, to zainstaluj 13tkę, wtedy wyjdzie czy to wina softu czy sprzętu.



Wysłane z mojego PocoX3 NFC przy użyciu Tapatalka
 

Nowa na pewno. Cóż chyba rzeczywiście czeka mnie powrót do 13 😕

Dzięki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...