Skocz do zawartości

Telefon się przestał uruchamiać.


wasabi

Rekomendowane odpowiedzi

Telefon MiNote, naładowany w ok. 30% odłożony na stół, po 20 minutach nie włącza się. Nic, cegła. 

Ładowanie nie pomaga, żadna dioda się nie świeci nic. Sprzęt kupiony w Xiaomiforsale. Co robić dalej, słać do nich czy do Acida? Czy jakoś inaczej to załatwiać? Czy coś jeszcze można sprawdzić zanim wyślę? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciągnij baterię i włóż.

Odpal menedżer urządzeń, podłącz telefon i zobacz czy coś wyskakuje, jeżeli QHSUSB to lipa, jak nic nie wyskakuje to bateria do sprawdzenia. Możesz zostawić telefon podłączony do ładowarki na 2 godziny, a potem zobaczyć czy startuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baterii raczej nie będę wyjmował, bo jest wbudowana i jeszcze mi potem gwarancji nie uznają. Do ładowarki był podłączony długo, ale zimny i nawet dioda się nie zapala. Wypełniłem kwitek i wysyłam na gwarancję. Kazali do Czech, no trudno. Jak mus, to mus.

Edytowane przez wasabi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie wyjmuj, z przyzwyczajenia tak piszę. W telefonach z wbudowaną baterią odpala się menedżer urządzeń, podłącza telefon i trzyma przez minutę włącznik.

Jednak co by nie było, qualcommy są bardzo upierdliwe i raczej bez wysyłania do Acida lub do mnie by się nie obyło, odsyłaj do sprzedawcy.

Oby odesłali dalej do chin do xiaomi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dostałem dzisiaj nowy telefon. A więc gwarancja działa. Trzeba tylko uzbroić się w cierpliwość. W sumie to wysłali mi tydzień temu, ale wersje 16GB i trzeba było odesłać i zamienić na 64. Ale i tak fajnie, że został wymieniony. Czasami Polskie serwisy działają dłużej.  :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...