Jump to content

Redmi K30 Pro/POCO F2 Pro - MIUI 14 Polska / Xiaomi.eu stabilne - 14.0.2.0.SJKCNXM - Android 12


Recommended Posts

Wątek poświęcony ostatniej (najświeższej) aktualizacji stabilnego MIUI Polska / Xiaomi.eu dla telefonu Redmi K30 Pro/POCO F2 Pro (nazwa kodowa: lmi).

Link do pobierania ROMu: https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv14/xiaomi.eu_multi_HMK30Pro_V14.0.2.0.SJKCNXM_v14-12.zip/download

ROM można zainstalować zarówno przez TWRP, jak i fastboot: https://miuipolska.pl/jak-zainstalowac-xiaomi-eu-miui-polska/

Proszę o merytoryczną dyskusję, związaną ściśle z tematem wątku.

Link to comment
Share on other sites

Mam problem po przejściu na miui 14, ta jak i poprzednia aktualizacja sprawiają że jak oglądam YouTube , vanced czy revanced oglądam film 1 minutę i nie buforuje się dalej oraz nawet nie mogę cofnąć do wcześniejszego zbuforowanego momentu , tak choćby się zawiesiło. Na chrome jak oglądam coś z YouTube to problem nie występuje , kto się spotkał z takim czymś ?

Link to comment
Share on other sites

Właśnie nawet na oryginalnej appce z YouTube to się dzieje , od 40 do 60 sekund leci film obojętnie jaki i bang zacina się i koniec. Pytam bo przed aktualizacją na miui13 tego nie było. Tak choćby chcial buforować ale zaraz się robi czarny ekran i koniec.

 Screenshot_2023-03-06-16-56-16-185_com.google.android.youtube.thumb.jpg.be11fd63cfc943a0afe36aca89ee16b2.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...