Skocz do zawartości

Redmi Note 10 Pro - MIUI 13 Polska / Xiaomi.eu stabilne - 13.0.16.0.SKFMIXM - Android 12


Rekomendowane odpowiedzi

Wątek poświęcony ostatniej (najświeższej) aktualizacji stabilnego MIUI Polska / Xiaomi.eu dla telefonu Redmi Note 10 Pro (nazwa kodowa: sweet).

Link do pobierania ROMu:

https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv13/xiaomi.eu_multi_HMNote10Pro_V13.0.16.0.SKFMIXM_v13-12.zip/download

Proszę o merytoryczną dyskusję, związaną ściśle z tematem wątku.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad1) naprawia znane błędy, oraz wnosi (na dzień dzisiejszy) nieznane błędy.

Ad2) trza zapytać prezesa Xiaomi jakie ma plany.

Czy warto,? Jeśli coś jest za darmo to się łyka, a poźniej się patrzy czy przydatne.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka





  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, blejdzik napisał(a):

U mnie nie działa instalacja z TWRP OTG ( orange fox) wywala mnie do głownrgo menu TWRP, ktoś coś ?

użyj twrp

sflashuj .15

ściągnij na telefon  bezpośrednio .16

sprawdź md5

reboot flash pomimo error 0 poszło i zainstalowało się u mnie 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lee napisał(a):

użyj twrp

sflashuj .15

ściągnij na telefon  bezpośrednio .16

sprawdź md5

reboot flash pomimo error 0 poszło i zainstalowało się u mnie 

 

Poszło bez problemu za pomocą instalacji przez CMD, czyli skryptem :), działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Netoper napisał(a):

Ad1) naprawia znane błędy, oraz wnosi (na dzień dzisiejszy) nieznane błędy.

Ad2) trza zapytać prezesa Xiaomi jakie ma plany. emoji3.png

Czy warto,? Jeśli coś jest za darmo to się łyka, a poźniej się patrzy czy przydatne.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka




 

Tak żem myślał. Dobrze, że rozwiałeś moje wątpliwości, za co serdecznie dziękuję :)

poczekam jednak na v14, już mam dosyć bycia beta-testerem :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam problem z aplikacją systemową Pliki (DocumentsUIGoogle). Podczas uruchamiania dwóch aplikacji (Ex Kernel Manager i Smart Audiobook Player) pojawia się monit o wybór folderu wykorzystywanego przez programy. Przy próbie wyboru katalogu uruchamia się na chwilę aplikacja Pliki z czarnym ekranem i po chwili się wyłącza. Po kilku takich próbach pojawia się komunikat "Pliki wciąż przestaje działać".

Jeśli usunę aplikację Pliki (DocumentsUiGoogle.apk) z folderu system/priv-app/DocumentsUiGoogle i zrestartuję telefon to aplikacja Ex Kernel Manager zgłasza komunikat "Upewnij się, że aplikacja Pliki systemowe jest włączona" natomiast aplikacja Smart Audiobook Player zgłasza komunikat "Please enable com.google.android.documentsui". Inne aplikacje z telefonu nie wykorzystują aplikacji Pliki i można normalnie wybierać foldery.

Próbowałem już podmieniać DocumentsUiGoogle.apk na inne wersje ale to nie przynosi efektu. Przez ten problem nie można korzystać z w/w aplikacji ( co ciekawe starsze wersje tych aplikacji nie wymagają wyboru folderów poprzez aplikację Pliki systemowe i działają normalnie).

Przeglądałem już różne zagraniczne fora ale nie znalazłem rozwiązania. Może ktoś ma jakiś pomysł jak temu zaradzić?

 

6.jpg

2.jpg

1.jpg

5.jpg

3.jpg

4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że mam roota. Magisk 25.2, a w nim nim takie moduły jak: Advanced charging controller (ACC), BusyBox, Magisk bootloop protector, Magiskhide propos config, Mixplorer, Shamiko, System Apps (Lucky Pather module), Universal SafetyNet fix, Viper4Android FX, YouTube Revanced, LsPosed.

Nie mam drugiego profilu ani sklonowanych aplikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i bingo! Okazało się, że winnym był manager plików Mixplorer. Po jego wyłączeniu wszystko wróciło do normy. Zainstalowałem też najnowszą wersję beta Mixplorera i nie powoduje ona konfliktów.

Dziękuję za poświęcony czas. Pozdrawiam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...