Skocz do zawartości

Xiaomi 12 problem z baterią.


JanuszL

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś ma podobne problemy z baterią w mi 12? Bateria naładowana na full od godz 20 do godz 1 czyki przez 5h z telefonu zeszło 50% baterie, w tym czasie 3h muzyki na głośniku przez BT, w tym 30 minut siedzenia na necie. Sieć 5g, always on display załączony, nawigacja wyłączona - do tej pory miałem redmi note 8 pro, wiem że to nie ten sam fon i tu że procesor lepszy ale żeby na samym słuchaniu muzyki tyle zeszło baterii to według mnie jest coś bardzo nie halo. 
Proszę o pomoc w tej sprawie, inna rzeczą jest ze telefon potrafi się zagrzać podczas przeglądania neta - to jakaś masakra - nawet nie gram w gry, wtedy to nie wiem co by było, ale widzę że chyba będzie zwrot fona, to już chyba nie te telefony co kiedyś, nie wiem jak niektórym tu ludziom, co pisali wątki bateria długo wytrzymuje, chyba jak się nie dotyka telefonu.
Takze jeszcze raz proszę o wypowiedzi w tej sprawie. 

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, brawo napisał:

Jak ci pomóc? Zeszło, to zeszło. Co tu drążyć?

Ach dziękuje za merytoryczną odpowiedź - wiele wniosła do tematu - niektórzy tu obecni użytkownicy są tylko po to, aby coś sobie napisać a forum miało służyć bardziej od pomagania i dzielenia się radami, ale lepiej podbudować swoje ego, prawda? 😂

Pytam innych użytkowników tego telefonu jak się im zachowuje bo to nie jest wszystko ok jeśli bateria na samym słuchaniu muzy na łeb na szyję.

Ps. Jeżeli "koledze" przeciętny samochód spalałby 30 l na 100km to też by się "kolega" nie martwił, że tak ma być i spala to spala - nie sądzę - więc proszę się nie wypowiadać w temacie.

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...