Skocz do zawartości

Upgrade ver BMS itp; ładowanie ponad 100%?


eML

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, ogólnie zauważyłem dziś u siebie dziwne spadki pojemności baterii. Jadąc w większości na tempomacie i po równym mam spadki z 30% na 25% od razu. Dodatkowo już od kilku miesięcy obserwuję, iż średnia wartości ładowania na cykl wynosi ponad 100% co jest kompletną bzdurą gdyż ładuję do 100% średnio co 3-4 cykle (normalnie do 70-80% - nie zostawiam pod ładowarką bez nadzoru i na noc). Zmianę parametrów robiłem wykorzystując DownG i XiaoFlasher. Pomyślałem, że może dałbym (o ile jest możliwy) upgrade BMS i czego tam jeszcze można, ale w miarę rozsądku i najważniejsze abym miał możliwość ingerencji w oprogramowanie. Teraz zabawę zacząłbym z ScooterHacking. Przekazuję screeny z M365Tools tego co mam wgrane obecnie.

Hulajka Pro2 (pierwsza wersja, ta którą się daje hakować).

SCRSHT_2.jpg

SCRSHT_1.jpg

 

EDIT:

Wykonałem upgrade BLE do 1.2.9 za pomocą XiaoFlasher.

Edytowane przez eML
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Hulajnoga 100% oryginał, 100% Pro 2 pierwszej wersji (z czarnymi linkami). W momencie kiedy możliwe było jej odblokowanie wszystko odbywało się na bazie plików z M365 Pro.

Robię 20 km z prędkością 35 km/h, z 10" oponami i pozostaje ok 30-20 procent baterii jakby co.

Pytanie jakie najlepiej wgrać sterowniki/pliki, w jakiej wersji aby przejść odblokowanie ponowne przez scooterhacking?

Wątek na Reddit (przykładowy).

https://www.reddit.com/r/m365/comments/mmtn8u/pro_2_battery_capacity_showing_as_5200mah/

 

Edytowane przez eML
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...