Jump to content

Przebieg hulajnogi

Kloze123
 Share

Recommended Posts

Cześć, 

Właśnie otworzyłem paczkę z fabrycznie nową hulajnogą i w aplikacji mi365 tool mam informacje ze hulajnoga ma przejechane 4km czy to jest normalne? Hulajnoga nie wygląda jakby była dużo używana ale chciałbym jednak w 100% nową by uniknąć problemów. 

Edit: Hulajnoga jest ze zwrotu bo nie da się zalogować do aplikacji xiaomi home, wywala komunikat żeby usunąć sparowanie z innym urządzeniem. 

Screenshot_20220725_141324_app.peretti.m365tools.thumb.jpg.b8a0c21727c458716d9b530e1c2dd704.jpg

Edited by Kloze123
Dodatkowe informacje

44.1 to jest zasięg na baterii, a przebieg to 4.67km. Tak naprawdę przebieg nie jest duży więc możnaby przymknąć oko, ale brak możliwości połączenia z aplikacją będzie bolał, napisałem do sklepu i supportu xiaomi zobaczymy.

jeśli kupiłeś jako nową a otrzymałeś ze zwrotu, to proponuję oddać. Nowa to przebieg zero km i nie powiązany  z żadnym kontem/nieaktywowany pojazd. Powiązania z aplikacją nie da się usuną inaczej niż:

- pierwotny user usunie pojazd ze swojego konta

- fizyczna wymiana dashboardu na inny niepołączony

Rozwiązaniem tymczasowym tak by tylko używać z apką od Xiaomi jest:

- zmiana regionu na np. Brazylię. Powiązanie nadal będzie, ale będzie możliwość dodania do konta w innym regionie.

Support Xiaomi nic Ci z tym nie zrobi. Ze względów bezpieczeństwa nie mają możliwości ingerencji w edycje powiązania urządzeń w chmurze. Sklep jedynie może spróbować skontaktować się z byłym właścicielem i poprosić go o usunięcie pojazdu z konta Xiaomi, ale tym samym przyznali by się do tego, że sprzedali Ci pojazd ze zwrotu jako nowy :P

Podejrzewam, że ktoś zwrócił, ponieważ coś było nie tak i się nie dowiesz teraz co lub pojazd miał już najnowszą wersję BLE/PCB ESC lub zaktualizował do najnowszej co powoduje blokadę prędkości do max. 20km/h oraz brak możliwości na obecną chwilę łatwej modyfikacji oprogramowania w celu zwiększenia mocy/prędkości/zmiany parametrów.