Skocz do zawartości

Domyślny yt vanced nie działa


pawel35013

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko od tygodnia mam POCO F3 z miui 13 i nie mogę ustawić żeby domyślną aplikacją do odtwarzania youtube był vanced. Wchodzę w ustawienia aplikacji i domyślne aplikacje, otwieranie linków. Wybieram w youtube no nie otwieraj lub pytaj za każdym razem a i tak otwiera to przez domyślną aplikację youtube i nie pyta przez co ma otworzyć. Dziś rano wgrałem miuipolska w wersji stabilnej 13.0.6 i jest to samo. Wcześniej miałem mi9t pro z miuipolska i normalnie wszystko działało. Wydaje mi się że to może być problem androida 12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo w ogóle przestanie działać przez politykę google, na RN8Pro jeszcze mi działa na S21 w ogóle leży i kwiczy.
Kwestia czasu jak Google zablokuje na wszystkich urządzeniach

A na tę chwilę z oficjalnych źródeł/zasobów już został powycinany do pobierania.
Są jeszcze w GP 2 apki w podobie do vanced (zapomniałem nazw) i też pewnie niezadługo google ich wytnie.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kopie apek to robię zawsze przed aktualizacją żeby w razie co się cofnąć do starszej jakby nowsza miała nieakceptowalne dla mnie bugi,.
Inna sprawa że są takie aplikacje że jak się nawet na czysto postawi starsza wersję to i tak nie działa bo dana firma wyłącza możliwość aby na nich działać .

I w podobny sposób google chce wyciąć vanceda tylko że definitywnie, bo nie na rękę im że nie zarabia przez nich na reklamach.
Google wysłało im propozycję nie do odrzucenia, no i nie mieli wyjścia i zamknęli działalność włącznie ze zlikwidowaniem źródeł. No i teraz kwestia czasu jak całkowicie odłączą możliwość łączenia się vanceda z ich serwisem.

Dobrym przykładem jest magisk, z tym że tu zrobili to w białych rękawiczkach zatrudniając Topjohnwu u siebie na etacie

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...