Skocz do zawartości

Czy sposób z porzyczeniem od kogoś kierownicy dalej działa?


Austre

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś była taka wiadomość gdzie było zawarte, że można porzyczyc od kogoś na chwilę kierownicę aby wgrać jednorazowo soft ale zostało usunięte, chciałbym otrzymać potwierdzenie czy dalej dany sposób działa gdyż mam zamiar to zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak spróbowałem, miałem kierownice z hulajnogi jeszcze przed aktualizacja na której sam robiłem softa, na hulajnodze z przełożona kierownica wgrałem ble oraz drv z wersji przed blokada ale nic się nie zmieniło, nie wiem jak to obejść może coś robię zle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Piter33 napisał:

Ja tak spróbowałem, miałem kierownice z hulajnogi jeszcze przed aktualizacja na której sam robiłem softa, na hulajnodze z przełożona kierownica wgrałem ble oraz drv z wersji przed blokada ale nic się nie zmieniło, nie wiem jak to obejść może coś robię zle

kurde słabo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dokładnie z najnowszym sterownikiem w wersji v3.1 działa się inaczej. Da się je odblokować a nawet postawić uwalone złym programem od starszej wersji. Robiłem już to dla iluś osób w serwisie. Na ten moment chyba robi to jeszcze jedna osoba w Polsce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 27.07.2022 o 13:59, 9452130 napisał:

Dokładnie z najnowszym sterownikiem w wersji v3.1 działa się inaczej. Da się je odblokować a nawet postawić uwalone złym programem od starszej wersji. Robiłem już to dla iluś osób w serwisie. Na ten moment chyba robi to jeszcze jedna osoba w Polsce. 

chyba więcej xdxd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...