Skocz do zawartości

4g i dual sim


mayke3el

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio odkryłem beznadziejna przypadłość mojego telefonu. W momencie posiadania dwóch kart SIM, prawie niemożliwe dla xiaomi jest złapanie sieci LTE. #potwierdzone-info Czy to ewentualnie podlegaloby naprawie gwarancyjnej w xfs?

Dzięki.

Sent from my MI NOTE LTE using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

To trochę mnie zmartwiłeś, bo ja już jedną nóżką w koszyku na honorbuy właśnie byłem i coś mnie podkusiło, by zajrzeć na forum i podpytać o działanie LTE w Mi Note (nie Pro). Ktoś ma jakieś doświadczenia?

Jak to jest z dual sim w tym modelu - DSDA? W momencie rozmowy na SIM1, rozmówca dzwoniący na SIM2 może się dodzwonić czy SIM2 jest wtedy nieaktywna, jak w moim niedoszłym numerze 1, Lenovo K920? Ktoś może wie?

 

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dual SIM jest pasywny, czyli podczas rozmowy na jednym drugi jest wyłączony. Telefonów z aktywnym dual SIM nie ma. Zużycie baterii byłoby większe i tel droższy.

Owszem, są. Choćby posiadany przeze mnie Lenovo Vibe Z. Rozmawiając na SIM1 w momencie gdy dzwoni ktoś na SIM2 widzę taką informację na ekranie i mogę odebrać połączenie z SIM2 jednocześnie zakańczając połączenie na SIM1. O taką funkcję pytałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

To trochę mnie zmartwiłeś, bo ja już jedną nóżką w koszyku na honorbuy właśnie byłem i coś mnie podkusiło, by zajrzeć na forum i podpytać o działanie LTE w Mi Note (nie Pro). Ktoś ma jakieś doświadczenia?

Jak to jest z dual sim w tym modelu - DSDA? W momencie rozmowy na SIM1, rozmówca dzwoniący na SIM2 może się dodzwonić czy SIM2 jest wtedy nieaktywna, jak w moim niedoszłym numerze 1, Lenovo K920? Ktoś może wie?

Łukasz

Jeżeli ustawiasz, że sim 1 jest od usług telefonicznych to na sim 2 nikt się nie dodzwoni. Tak samo jest z internetem, tylko jedna karta działa, przełączanie trwa kupę czasu. No - i nie ma LTE. Czy ktoś oddawał to na gwarancję w takim przypadku? Nie boli mnie pasywnosc mojego układu dual sim, tylko jego brak pełnej funkcjonalności. Dodam jeszcze, że ostatnimi czasy również przeglądarki nie chcą surfować po necie, inne aplikacje nie mają z tym problemu. Wina MIUI prawdopodobnie. Strasznie mnie to wszystko martwi.

Sent from my MI NOTE LTE using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bez problemu odbieram rozmowy z obydwòch kart na mi note i mi note pro.

Pozdrawiam.

Dokładnie. Tam kolega wyżej napisał bzdury.

Wysłane z MI Note Pro

Podepnę się pod temat. Jak ma się sprawa z częstotliwościami MiNote i działaniem słuchawki w innych krajach, poza Europą. Czy będąc w USA na MiNote będzie np. hulało LTE?

A skąd mamy to wiedzieć? Jak się pytasz o USA to podaj tutaj bandy operatorów w USA bo mi się nie chce szukać. Wtedy porównamy to z pudełkiem telefonu.

Wysłane z MI Note Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Acid.  Szkoda, bo myślałem że dual sim przyda się w USA. Czy to oznacza że marka Xiaomi nie istnieje w USA, choćby na takiej zasadzie jak w Europie? Jest trochę filmików na necie z USA z testami słuchawek Xiaomi, chyba że jeszcze jakaś inna wersja jest kompatybilna z tamtym rynkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Acid. Szkoda, bo myślałem że dual sim przyda się w USA. Czy to oznacza że marka Xiaomi nie istnieje w USA, choćby na takiej zasadzie jak w Europie? Jest trochę filmików na necie z USA z testami słuchawek Xiaomi, chyba że jeszcze jakaś inna wersja jest kompatybilna z tamtym rynkiem.

Oczywiście, że nie istnieje.

Wysłane z MI Note Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...